Urlop w Rep. Cz.:CZeCOTTourmapsCzechy WschodnieUNESCOAktywny wypoczynekRozkłady jazdyGEOFUN












początek: koniec:
Pt 28.5.2021 19:00

LVHF2020 - Čechomor & MFO

Valtice - pałac (Valtice)

Czw 3.6.2021 20:00

(The Simon & Garfunkel Story)

Zoner Boby Hall (Brno)

Pt 11.6.2021 17:00
út 14.9.2021 20:00

(The Dire Straits Experience)

Sono Centrum (Brno)

Sob 25.9.2021 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Masters Of Rock Café (Zlín)

Pt 8.10.2021 20:00

(Lucie v opeře)

Kajot Arena (Brno)

Śr 27.10.2021 20:00

(Jethro Tull)

(Brno)

Śr 17.11.2021 19:00

(Michael Jackson Live Tribute Show)

Zoner Boby Hall (Brno)

út 23.11.2021 20:00

(Doro (GER))

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sob 11.12.2021 20:00
Śr 12.1.2022 20:00
Śr 26.1.2022 20:00

(Pink Floyd History Tour 2021)

Zoner Boby Hall (Brno)

út 1.2.2022 19:00

(Accept)

(Zlín)

Pt 4.2.2022 20:00
Sob 26.2.2022 20:00

(Lord of the Dance 2022)

Kajot Arena (Brno)

Czw 16.6.2022 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Sono Centrum (Brno)

Czw 11.6.2020 - Nie 18.7.2021

(Evropan Adolf Loos - (Nejen) brněnské stopy)

Špilberk - zamek i muzeum (Brno)

Śr 3.3.2021 - Pt 31.12.2021

(Symboly vládců)

Špilberk - zamek i muzeum (Brno)

Nie 18.4.2021 16:00

(Ben & Mateo - Až ke hvězdám Tour)

Dom Kultury Rubín (Brno)

Sob 24.4.2021 10:00
Śr 28.4.2021 19:00

(4 tenoři)

Hotel Dukla (Znojmo)

út 20.4.2021 19:00
Śr 21.4.2021 11:00
Śr 28.4.2021 19:00
Czw 29.4.2021 19:00

(Dáma s kaméliemi)

Teatr Narodowy w Brnie - Opera im. Janačka (Brno)

Pt 30.4.2021 19:00

(Rocketman Elton John Tribute Show)

Zoner Boby Hall (Brno)

Pt 30.4.2021 19:00

(Lazebník sevillský)

Teatr Narodowy w Brnie - Mahenovo divadlo (Brno)

Sob 1.5.2021

(Májové večery s cimbálkou ve Valtickém podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Sob 1.5.2021 9:30
út 4.5.2021

(Spící krasavice)

Teatr Narodowy w Brnie - Mahenovo divadlo (Brno)

Pt 7.5.2021 - Sob 8.5.2021

(54. Valtické vinné trhy)

Valtice - pałac (Valtice)

Pt 7.5.2021 - Sob 8.5.2021
Pt 7.5.2021 18:00

(Večer legend 19)

CK Semilasso (Brno)

Śr 12.5.2021 19:00

(Luboš Pospíšil 70 & hosté)

CK Semilasso (Brno)

Sob 15.5.2021 17:00

(30 vín Modrých Hor 2021)

Centrum ekologiczne Trkmanka (Velké Pavlovice)

Pt 21.5.2021
Sob 22.5.2021

(Májový večer s cimbálkou ve Valtickém podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Sob 22.5.2021 10:00 - 18:00

(Celostátní výstava vín ČZS s mezinárodní účastí)

Targi Brno - Centrum Kongresowe w Brnie (Brno)

Sob 22.5.2021
Nie 23.5.2021
út 11.5.2021 19:00
Śr 12.5.2021 11:00
Śr 12.5.2021 19:00
Sob 29.5.2021 19:00

(Romeo a Julie)

Teatr Narodowy w Brnie - Opera im. Janačka (Brno)

Wt 31.5.2021 19:30

(Bel Ayre)

Zamek Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)

Sob 29.5.2021 11:00
Nie 30.5.2021 19:00
Wt 31.5.2021 19:00
Czw 3.6.2021 19:00

(Ohnivá země)

Teatr Reduta (Brno)

Pt 4.6.2021 - Sob 5.6.2021
Pt 4.6.2021 - Nie 6.6.2021
Pt 4.6.2021 19:00

(NdB uvádí: Polská krev)

Špilberk - zamek i muzeum (Brno)

Pt 4.6.2021 19:30

(Ensemble Berlin-Prag)

Boskovice - pałac (Boskovice)

Śr 9.6.2021 18:00

(To co postrádám - Lenka Nová & Petr Malásek)

Jaskinie Sloupsko-šošůwskie (Sloup)

Czw 10.6.2021 18:00
Czw 10.6.2021 19:30
Pt 11.6.2021 18:00

(Svatební košile - Arrhythmia)

Jaskinia Výpustek (Adamov)

Sob 12.6.2021

(Krajem vína - Hudba na kole 2021)

Mikulov, Lednice, Valtice

Sob 12.6.2021 - Nie 13.6.2021
Sob 12.6.2021 13:00 - 22:00

(Festival vín VOC Blatnice 2021 představení vín VOC Blatnice)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

Sob 12.6.2021 18:00

(Hollyvood Medley - Boni Pueri)

Kateřinská jaskinia (Blansko)

Nie 13.6.2021 18:00
Nie 13.6.2021 20:00

(Naděje - Jaroslav Svěcený housle, Lucie Tóth klavír)

Punkevni jaskinie (Ostrov u Macochy)

Pt 4.6.2021
Pt 18.6.2021

(Letní večer s cimbálkou ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Pt 18.6.2021 20:30

(Děti ráje)

Kino letnie (Boskovice)

Pt 18.6.2021 20:30

(Děti ráje)

Boskovice - pałac (Boskovice)

Sob 19.6.2021 - Nie 20.6.2021

(Festival otevřených sklepů - Jaro na Kyjovsku)

Vlkoš, Milotice, Vracov, Kyjov, Bzenec

Sob 19.6.2021

(Slunovrat & Gurmánský večer ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Sob 19.6.2021 9:30

(S vínem pěšky i na kole)

Valtice - pałac (Valtice)

Pt 18.6.2021 19:30
Sob 19.6.2021 10:00
Sob 19.6.2021 10:00
Sob 19.6.2021 20:30

(Čas růží)

Boskovice - pałac (Boskovice)

Nie 20.6.2021 20:30

(Dracula)

Boskovice - pałac (Boskovice)

Nie 20.6.2021 20:30

(Dracula - kultura pod hvězdami)

Kino letnie (Boskovice)

Wt 21.6.2021 19:00

(Pražský výběr)

CK Semilasso (Brno)

Czw 17.6.2021 10:00
Sob 19.6.2021 19:00
út 22.6.2021 19:00

(NdB uvádí: Leopoldstadt)

Teatr Narodowy w Brnie - Mahenovo divadlo (Brno)

út 22.6.2021 19:30

(Cavewoman)

CK Semilasso (Brno)

Śr 23.6.2021

(Concentus Moraviae v Mikulově - Alehouse Boys)

Mikulov - muzeum i pałac (Mikulov)

Śr 23.6.2021 19:30

(Cavewoman)

Dom Kultury Rubín (Brno)

Pt 16.4.2021 19:00
Nie 18.4.2021 19:00
Nie 25.4.2021 17:00
Nie 2.5.2021 18:00
Pt 25.6.2021 19:00

(Nabucco)

Teatr Narodowy w Brnie - Opera im. Janačka (Brno)

út 18.5.2021 19:00
Pt 25.6.2021 19:00

(Řecké pašije)

Teatr Narodowy w Brnie - Opera im. Janačka (Brno)

Pt 25.6.2021
Sob 26.6.2021

(Valtické vinné trhy 2021)

Valtice - pałac (Valtice)

Nie 27.6.2021 20:00

(Katapult - Nostalgia Tour)

CK Semilasso (Brno)

út 29.6.2021 19:30

(Caveman)

CK Semilasso (Brno)

Czw 1.7.2021 20:00

(Nápoj lásky)

Teatr Narodowy w Brnie - Mahenovo divadlo (Brno)

Sob 3.7.2021 12:00 - 18:00
Sob 3.7.2021 14:00 - 21:30
Wt 5.7.2021
Pt 16.7.2021 - Nie 18.7.2021

(Festival národů Podyjí)

Náměstí (Mikulov)

Sob 17.7.2021 21:00
Pt 23.7.2021 - Pt 30.7.2021
Sob 24.7.2021
Pt 30.7.2021 20:30

(Děti Ráje)

Lednice - pałac i park (Lednice)

Sob 31.7.2021 17:00

(Procházka slavnými muzikály)

Lednice - pałac i park (Lednice)

Sob 31.7.2021 20:30

(Čas růží)

Lednice - pałac i park (Lednice)

Nie 1.8.2021

(Dožínky ve skanzenu)

Muzeum Wsi Południowowschodnich Moraw - skansen (Strážnice)

Nie 1.8.2021 20:30

(Dracula)

Lednice - pałac i park (Lednice)

Pt 13.8.2021 - Sob 14.8.2021
Sob 14.8.2021 12:00 - 21:00
Sob 14.8.2021 18:00 - Nie 15.8.2021 0:00

(Blatnické búdy pod Hvězdami 2021)

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Sob 14.8.2021 14:00 - 23:00
Nie 15.8.2021 10:00 - 16:00
Czw 19.8.2021 20:00

(Nejslavnější české muzikály tour 2021)

Wielofunkcyjne centrum zamek Lednice - muzeum (Lednice)

Czw 19.8.2021 20:00

(4 tenoři - muzikálové gala)

Zamek Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)

Sob 21.8.2021 10:00
Sob 21.8.2021 14:00
Sob 21.8.2021 20:00

(4Tet - Verze V.)

Letnie kino (Kyjov)

Sob 21.8.2021
Nie 22.8.2021

(Garden Food Festival)

Smetanovy sady (Uherské Hradiště)

Pt 27.8.2021 - Nie 29.8.2021
Pt 27.8.2021 - Nie 29.8.2021

(Festival MikuLove)

Amfiteatr pod Turoldem (Mikulov)

Pt 4.6.2021 - Nie 6.6.2021
Pt 11.6.2021 - Nie 13.6.2021
Pt 18.6.2021 - Nie 20.6.2021
Pt 25.6.2021 - Nie 27.6.2021
Pt 2.7.2021 - Nie 4.7.2021
Pt 9.7.2021 - Nie 11.7.2021
Pt 16.7.2021 - Nie 18.7.2021
Pt 23.7.2021 - Nie 25.7.2021
Pt 30.7.2021 - Nie 1.8.2021
Pt 6.8.2021 - Nie 8.8.2021
Pt 13.8.2021 - Nie 15.8.2021
Pt 20.8.2021 - Nie 22.8.2021
Pt 27.8.2021 - Nie 29.8.2021

(Do sklepů Moravské Nové Vsi)

Moravská Nová Ves

Sob 4.9.2021

(Podzimní slavnosti vína a jídla)

Piwnica krzyżowa A.D. 1640 (Valtice)

Sob 4.9.2021 12:00 - 20:00
Sob 4.9.2021 19:00

(4Tet - Verze V.)

Teatr Narodowy w Brnie - Opera im. Janačka (Brno)

Śr 8.9.2021 19:30
Pt 10.9.2021
Sob 11.9.2021

(Burčáky a volba Missák Burčák ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Sob 11.9.2021 9:00 - 18:00

(Česnekové slavnosti Rosice 2021)

Rosice - pałac (Rosice)

Sob 11.9.2021 14:00 - 18:00

(Aj, ty svatý Rochu, daj nám vína trochu)

- przyrodniczo i kulturalnie - kompleks historyczny (Uherské Hradiště)

Sob 5.6.2021
Nie 6.6.2021
Sob 12.6.2021
Nie 13.6.2021
Sob 19.6.2021
Nie 20.6.2021
Sob 26.6.2021
Nie 27.6.2021
Sob 3.7.2021
Nie 4.7.2021
Sob 10.7.2021
Nie 11.7.2021
Sob 17.7.2021
Nie 18.7.2021
Sob 24.7.2021
Nie 25.7.2021
Sob 31.7.2021
Nie 1.8.2021
Sob 7.8.2021
Nie 8.8.2021
Sob 14.8.2021
Nie 15.8.2021
Sob 21.8.2021
Nie 22.8.2021
Sob 28.8.2021
Nie 29.8.2021
Sob 4.9.2021
Nie 5.9.2021
Sob 11.9.2021
Nie 12.9.2021

(Do Blatnice k vinařovi)

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Sob 18.9.2021
Pt 17.9.2021
Sob 18.9.2021
Sob 18.9.2021

(Dunajovické vinobraní)

Dolní Dunajovice

Pt 17.9.2021 19:00
Sob 18.9.2021 14:00
Sob 18.9.2021 19:00
Nie 19.9.2021 14:00

(Tři mušketýři)

Zoner Boby Hall (Brno)

Pt 24.9.2021
Sob 25.9.2021

(Burčákfest 2021)

Klasztor Louka (Znojmo)

Sob 25.9.2021 6:00 - Nie 26.9.2021 18:00
Sob 25.9.2021 10:00 - 17:00
Nie 26.9.2021 19:00
Pt 1.10.2021 - Sob 2.10.2021

(Burčákové slavnosti 2021)

Dukelské nám. (Hustopeče)

Pt 1.10.2021 19:00

(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour)

Centrum Kongresowe Zlín (Zlín)

Nie 3.10.2021 10:00
Nie 3.10.2021 15:30

(Čiperkové - Nová šou)

Dom Kultury (Velké Bílovice)

Pt 8.10.2021 19:00 - 20:30

(Amandine Beyer & Gli Incogniti)

Lednice - pałac i park (Lednice)

Sob 9.10.2021 19:00 - 20:30

(Delphine Galou & Accademia Bizantina)

Lednice - pałac i park (Lednice)

Pt 15.10.2021 19:00
Sob 16.10.2021 7:00 - 18:00
út 19.10.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

Kajot Arena (Brno)

Pt 22.10.2021 19:00

(4Tet - Verze V.)

Dom Kultury mieszkańców Valašské Klobouky (Valašské Klobouky)

Sob 23.10.2021 19:00
Nie 24.10.2021 20:00

(Linkin Park Tribute Show tour)

Sono Centrum (Brno)

Pt 29.10.2021 19:00

(Dalibor Janda - megakoncert 40. let na scéně)

Centrum Kongresowe Zlín (Zlín)

Pt 29.10.2021 19:00

(Vítkovo kvarteto)

CK Semilasso (Brno)

Sob 30.10.2021 19:00

(Tarja - Raw Tour 2020)

Sono Centrum (Brno)

Pt 5.11.2021 20:00

(Doga - Best of Rock Ride Tour)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Pt 5.11.2021 20:00

(Citron - Supi se slétají Tour 2021: host Symfobia)

Sala gimnastyczna tow. Sokół (Boskovice)

Sob 6.11.2021 - Nie 7.11.2021

(Festival otevřených sklepů - Sv. Martin na Hustopečsku)

Rakvice, Přítluky, Hustopeče, Zaječí

Sob 6.11.2021 20:00
Pt 5.11.2021
Sob 6.11.2021
Pt 12.11.2021

(Cimbálky & Mladá vína ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Pt 12.11.2021 20:00

(Citron - Supi se slétají Tour 2021: host Symfobia)

Świat i Dom Kultury mieszkańców Strážnic (Strážnice)

Sob 13.11.2021 14:00
Śr 17.11.2021 10:00
Śr 17.11.2021 15:00
Nie 21.11.2021 17:00
Nie 21.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Sono Centrum (Brno)

Śr 24.11.2021 19:30

(Steve´n´seagulls)

Sono Centrum (Brno)

út 30.11.2021 19:00

(Jiří Pavlica & Hradišťan)

CK Semilasso (Brno)

Pt 3.12.2021 20:00

(David Koller)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Nie 5.12.2021 16:00

(Lollipopz - vánoční megashow)

Zoner Boby Hall (Brno)

Wt 6.12.2021 19:00
Śr 8.12.2021 19:00
Czw 9.12.2021 19:30
Pt 10.12.2021 20:00
út 21.12.2021 19:00

(Hradišťan - vánoční koncert)

Centrum Kongresowe Zlín (Zlín)

Czw 20.1.2022 20:00
Śr 26.1.2022 19:00

(Duo Jamaha - jediná tour)

CK Semilasso (Brno)

Czw 10.3.2022 19:00

(Když se zhasne)

CK Semilasso (Brno)

Czw 21.4.2022 19:00

(4Tet Nová koncertní verze V.)

Galeria Vladimíra Hrocha (Uherské Hradiště)

Sob 21.5.2022 19:00
Nie 20.11.2022 19:30

(Marika Singers koncert)

Dom biesiadny (Brno)

út 6.12.2022 14:00
Wt 25.5.2020 - Czw 23.2.2023

(Brno předměstí Vídně)

Galeria Morawska w Brnie - Pałac Namiestnikowski (Brno)

Pt 25.9.2020 - Nie 30.1.2022

(Rafani)

Galeria Morawska w Brnie - Pałac Pražáka (Brno)

Czw 26.11.2020 - Nie 30.5.2021

(Gustav Krum: Ilustrace)

Špilberk - zamek i muzeum (Brno)

Czw 10.12.2020 - Pt 30.4.2021

(Oříšky pro veverku Věrku)

Willa Löw-Beer (Brno)

Wt 1.2.2021 - Wt 31.5.2021
Czw 4.3.2021 - Nie 25.4.2021

(Kam kráčíš, Brno?)

Špilberk - zamek i muzeum (Brno)

Pt 12.3.2021 - Wt 3.5.2021

(43. ročník fotografické soutěže Týká se to také tebe 2021)

Galeria Vladimíra Hrocha (Uherské Hradiště)

Śr 17.3.2021 - Pt 30.4.2021

(Staň se muzejním reportérem/reportérkou!)

Morawskie Muzeum Krajowe - Pałac Dietrichsteinów (Brno)

Czw 25.3.2021 - Czw 13.5.2021
Śr 14.4.2021 - Nie 18.4.2021

(Mikrosvět na Svoboďáku - DEM 2021)

náměstí Svobody (Brno)

Sob 17.4.2021
Sob 24.4.2021

(Výstava vín LVA 2021 Lednice)

Wielofunkcyjne centrum zamek Lednice - muzeum (Lednice)

út 27.4.2021 19:00

(Čarodějky v kuchyni)

Dom robotniczy (Blansko)

Pt 30.4.2021 20:00

(Jarní večer s cimbálkou ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Sob 1.5.2021 - Czw 30.9.2021
Sob 8.5.2021

(Brněnský Majáles 2021)

Targi Brno (Brno)

Sob 8.5.2021 14:00
Śr 19.5.2021 19:00

(4tet Jiřího Korna)

Świat i Dom Kultury mieszkańców Strážnic (Strážnice)

Pt 21.5.2021 19:00

(Můžem i s mužem)

CK Semilasso (Brno)

Sob 8.5.2021 10:00
Sob 22.5.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Kino uniwersyteckie Scala (Brno)

Wt 24.5.2021
út 25.5.2021

(Abeceda řemesel 2021)

Muzeum Wsi Południowowschodnich Moraw - skansen (Strážnice)

Czw 27.5.2021
Sob 29.5.2021 9:00 - 17:00
út 1.6.2021 11:00
út 1.6.2021 18:00

(Sněhurka a sedm trpaslíků)

Teatr Narodowy w Brnie - Opera im. Janačka (Brno)

Sob 5.6.2021 10:00 - 17:00

(Den dětí - Za vlky do archeoparku)

- muzeum (Dolní Věstonice)

Sob 5.6.2021 19:30

(Anna Fusek & Gianluca Geremia)

Kościół Wszystkich Świętych (Moravský Krumlov)

Nie 18.4.2021 18:00 - 20:30
Nie 25.4.2021 18:00 - 20:30
Nie 2.5.2021 18:00 - 20:30
Nie 9.5.2021 18:00 - 20:30
Nie 16.5.2021 18:00 - 20:30
Nie 23.5.2021 18:00 - 20:30
Nie 30.5.2021 18:00 - 20:30
Nie 6.6.2021 18:00 - 20:30
Śr 9.6.2021 19:00

(Commedia dell´arte 2)

Dom Kultury (Kyjov)

Pt 11.6.2021 - Nie 13.6.2021

(Burger street festival)

náměstí Míru (Zlín)

Pt 11.6.2021 19:00

(Commedia dell'arte II)

Mała scena Zlín (Zlín)

Sob 12.6.2021

(Ignis Brunensis - světová soutěž ohňostrojů)

Špilberk - zamek i muzeum (Brno)

Nie 13.6.2021

(Cesty za sluncem)

Olešnice

Nie 13.6.2021 16:00

(Martino Hammerle-Bortolotti)

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (Valtice)

Sob 19.6.2021

(Zámecký košt vín)

Valtice - pałac (Valtice)

Sob 26.6.2021
Sob 26.6.2021 - Nie 27.6.2021

(Food Festival)

Amfiteatr pod Turoldem (Mikulov)

Wt 5.7.2021 - Wt 12.7.2021

(34. kytarový festival Mikulov 2021)

Mikulov - muzeum i pałac (Mikulov)

Sob 10.7.2021

(Cesty za sluncem)

Židlochovice

Sob 10.7.2021 - Nie 11.7.2021
Pt 23.7.2021 - Nie 25.7.2021
Nie 1.8.2021 18:00
Wt 19.7.2021
Wt 9.8.2021

(Country večer ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Nie 15.8.2021
Śr 7.7.2021
Śr 14.7.2021
Śr 21.7.2021
Śr 28.7.2021
Śr 4.8.2021
Śr 11.8.2021
Śr 18.8.2021

(Cimbálové úterky na Fuzgruntech)

Penzion Fuzgrunty (Bulhary)

Czw 19.8.2021
Sob 28.8.2021
Sob 28.8.2021 19:00
Nie 29.8.2021
Pt 3.9.2021 19:00

(Chlap na zabití)

Mała scena Zlín (Zlín)

Sob 4.9.2021 14:00
Pt 10.9.2021
Pt 10.9.2021 20:00 - Sob 11.9.2021 21:00
Nie 12.9.2021

(Cesty za sluncem)

Nedvědice

Sob 18.9.2021 8:00 - 19:00
Śr 22.9.2021 - Śr 8.12.2021

(Alfa v Komíně)

Kristenova (Brno)

Czw 23.9.2021 19:00

(Boss Babiš)

CK Semilasso (Brno)

Sob 29.5.2021 14:30
Sob 25.9.2021 14:30

(Mersey Gathering)

Pisárecká (Brno)

Sob 9.10.2021 14:00
Nie 10.10.2021

(Cesty za sluncem)

Mutěnice

Pt 8.10.2021 18:00
Sob 9.10.2021 14:00
Sob 9.10.2021 18:00
Nie 10.10.2021 14:00

(Kleopatra)

Zoner Boby Hall (Brno)

út 12.10.2021 19:00

(Čarodějky v kuchyni)

CK Semilasso (Brno)

Wt 18.10.2021 19:00

(Láska a párečky)

CK Semilasso (Brno)

Pt 29.10.2021 - Sob 30.10.2021

(Halloween ve Valtickém Podzemí)

Valtickie podziemia - labirynt piwniczek win (Valtice)

Wt 1.11.2021 19:00
út 2.11.2021 19:00

(Mandarínková izba)

CK Semilasso (Brno)

Nie 7.11.2021

(Cesty za sluncem)

Babice nad Svitavou

Wt 8.11.2021 19:00
Pt 12.11.2021 17:30 - Sob 13.11.2021 0:00
Czw 25.11.2021 19:00

(Hrdý Budžes)

CK Semilasso (Brno)

Sob 4.12.2021
Nie 5.12.2021

(Adventní čas je tady zas 2021)

- przyrodniczo i kulturalnie - kompleks historyczny (Uherské Hradiště)

Nie 5.12.2021
Sob 11.12.2021 13:00 - 16:00

(Čertovská vycházka)

Velké Opatovice

Sob 15.1.2022 19:00

(Dva nahatý chlapi)

CK Semilasso (Brno)

Czw 27.1.2022 19:00

(Hexenšus)

CK Semilasso (Brno)

Wt 7.2.2022 19:00

(Osm euro na hodinu)

CK Semilasso (Brno)

Śr 9.2.2022 19:00
út 10.5.2022 17:00

(Fíha tralala se skupinou Baby Band)

Galeria Vladimíra Hrocha (Uherské Hradiště)


Imprezy

LVHF2020 - Čechomor & MFO

Valtice - pałac (Valtice)

Pt 28.5.2021 19:00

(The Simon & Garfunkel Story)

Zoner Boby Hall (Brno)

Czw 3.6.2021 20:00

(80s The show)

(Brno)

Pt 11.6.2021 17:00

(The Dire Straits Experience)

Sono Centrum (Brno)

út 14.9.2021 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sob 25.9.2021 20:00


Typ na wycieczkę

Muzeum w Wagonie

Muzeum w Wagonie

Muzeum w wagonach znajduje się w odnowionym zabytkowym kolejowym samochód.