Отпуск в Чешской республике:CZeCOTTourmapsВосточная ЧехияUNESCOАктивный отдыхРасписание движенияGEOFUN












начало: конец:
ПТ 12.11.2021 19:10

(Sepultura)

(Zlín)

СР 17.11.2021 19:00

(Michael Jackson Live Tribute Show)

Зонер Боби Холл (Brno)

ВТ 23.11.2021 20:00

(Doro (GER))

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ВС 5.12.2021 20:00

(Rage (Ger))

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

СБ 11.12.2021 20:00
СР 12.1.2022 20:00
ПН 24.1.2022 20:00

(Pink Floyd History Tour 2021)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВТ 1.2.2022 19:00

(Accept)

(Zlín)

ПТ 4.2.2022 20:00

(Amaranthe, Beyond The Black - European Tour 2022)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ВС 6.2.2022 17:00

(Ruský cirkus na ledě)

Кайот Арена (Brno)

СБ 26.2.2022 20:00

(Lord of the Dance 2022)

Кайот Арена (Brno)

СБ 9.4.2022 20:00

(Waltari - Evropské turné)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ПТ 10.6.2022 16:00
ЧТ 16.6.2022 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Соно-центр (Brno)

ПТ 24.6.2022 19:00

LVHF2020 - Čechomor & MFO

Замок Валтице (Valtice)

ВС 31.7.2022 17:00

(Slavkov Open 2022 - Sting)

Замок Славков Аустерлиц (Slavkov u Brna)

СБ 10.9.2022 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

СБ 8.10.2022 20:00

(The Simon & Garfunkel Story)

Зонер Боби Холл (Brno)

СР 3.3.2021 - ПТ 31.12.2021

(Symboly vládců)

Крепость Шпилберк (Brno)

ПТ 14.5.2021 - ВС 30.10.2021

((Ne)omezení - Vida! science centrum)

VIDA! научный центр - развлекательный научный парк (Brno)

ПТ 18.6.2021 - ВС 17.7.2022

(Óóó Indiáni)

Моравский земский музей - Павильон «Антропос» (Brno)

ВС 4.7.2021 - ПТ 31.12.2021
СБ 24.7.2021 - ВС 28.11.2021

(Vlk z Pavlova)

- музей (Dolní Věstonice)

ВТ 10.8.2021 - ВС 29.5.2022

(Minerva 1881-2021)

Технический музей в Брно (Brno)

СБ 18.9.2021 - ВС 28.11.2021

(Strašidelný letohrádek - Hrůzostrašné legendy ožívají)

Летний дворец Митровских (Brno)

СР 6.10.2021 - СР 3.11.2021

(Kulturní dědictví UNESCO Rakousko - první část)

Вилла Лев-Беера (Brno)

СР 6.10.2021 - СР 3.11.2021

(Slavní čeští Rakušané)

Вилла Лев-Беера (Brno)

ЧТ 28.10.2021 17:00

(Monument)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

ПТ 29.10.2021 19:00

(Dalibor Janda - megakoncert 40. let na scéně)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ПТ 29.10.2021 19:00

(Kočár do Vídně)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ПТ 29.10.2021 19:00

(Vítkovo kvarteto)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СБ 30.10.2021

(Halloween v Zoo Brno)

Зоопарк г. Брно (Brno)

СБ 30.10.2021 19:00

(Tarja - Raw Tour 2021)

Соно-центр (Brno)

ВС 31.10.2021 19:00

(Moscow State Ballet - Labutí jezero)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ПН 1.11.2021 - ПТ 5.11.2021

(Kurz Sommelier (II. část))

Винодельная академия Валтице (Valtice)

ВТ 2.11.2021 19:00

(Kytice)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СР 3.11.2021 20:00

(Ochepovsky project & Ilæy)

Метро Мьюзик-бар (Brno)

ЧТ 4.11.2021 20:00

(Ghost-Note)

Метро Мьюзик-бар (Brno)

ПТ 5.11.2021 19:00

(Řecké pašije)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

ПТ 5.11.2021 20:00

(Katapult - Nostalgia Tour)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ПТ 5.11.2021 20:00

(Doga - Best of Rock Ride Tour)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ПТ 5.11.2021 20:00
СБ 6.11.2021 - ВС 7.11.2021

(Festival otevřených sklepů - Sv. Martin na Hustopečsku)

Rakvice, Přítluky, Hustopeče, Zaječí

СБ 6.11.2021 11:00 - 18:00
СБ 6.11.2021 18:30

(Od baroka po Gershwina 2 - saxofonový koncert)

Дом культуры «Рубин» (Brno)

СБ 6.11.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

(Břeclav)

СБ 6.11.2021 20:00

(Citron - Supi se slétají Tour 2021: host Symfobia)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

СБ 6.11.2021 20:00

(Jazzanova + Electro Deluxe)

Соно-центр (Brno)

СР 10.11.2021 - ЧТ 11.11.2021
СР 10.11.2021 20:00

(Ida Nielsen & The Funkbots)

Метро Мьюзик-бар (Brno)

ЧТ 11.11.2021 - ВС 14.11.2021

(Svatomartinský Mikulov 2021)

Náměstí (Mikulov)

ЧТ 11.11.2021 20:00
ПТ 5.11.2021
СБ 6.11.2021
ПТ 12.11.2021

(Cimbálky & Mladá vína ve Valtickém Podzemí)

Валтицкое Подземелье - лабиринт винных погребов (Valtice)

ПТ 12.11.2021 20:00

(Citron - Supi se slétají Tour 2021: host Symfobia)

Свет и Дом культуры Стражничан (Strážnice)

СБ 13.11.2021

(Oslava svatomartinských vín a husí)

Dukelské nám. (Hustopeče)

СБ 13.11.2021

(Svatý Martin v Šaldorfských sklepech)

Nový Šaldorf-Sedlešovice

СБ 13.11.2021

(Svatomartinské slavnosti & Husí hody ve Valtickém Podzemí)

Валтицкое Подземелье - лабиринт винных погребов (Valtice)

СБ 13.11.2021 10:00
СБ 13.11.2021 11:00 - 18:00
СБ 13.11.2021 14:00
СБ 13.11.2021 19:00

(Beethoven)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

СБ 13.11.2021 20:00

(Katapult - Nostalgia Tour)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ВТ 16.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Дом культуры г. Годонин (Hodonín)

ЧТ 18.11.2021 19:00

(Michal Hrůza s kapelou - Světlo do tmy tour 2020)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ПТ 19.11.2021

(Zakončení sezony ve Valtickém Podzemí)

Валтицкое Подземелье - лабиринт винных погребов (Valtice)

ПТ 19.11.2021 19:00

(Noc bláznů)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ПТ 19.11.2021 19:00

(Moravský vinařský podzim 2021)

Выставки Брно - Конгресс-центр Брно (Brno)

СБ 20.11.2021 19:00

(Doktorka)

Театр «Редута» (Brno)

СБ 20.11.2021 12:00 - 18:00
ВС 21.11.2021 10:00 - 12:00
ВС 21.11.2021 17:00
ВС 21.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Соно-центр (Brno)

ПН 22.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВТ 23.11.2021 19:00

(Velmi, velmi, velmi temný příběh)

Театр «Редута» (Brno)

ВТ 23.11.2021 19:00

(The Backwards - World Beatles Show)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

СР 24.11.2021 19:00

(Pražský výběr)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СР 24.11.2021 19:00

(Sňatky na železnici)

Театр «Редута» (Brno)

СР 24.11.2021 19:30

(Steve´n´seagulls)

Соно-центр (Brno)

ЧТ 25.11.2021 - ПТ 26.11.2021
СР 3.11.2021 19:00
ЧТ 25.11.2021 19:00

(Idomeneus)

Театр «Редута» (Brno)

ПТ 26.11.2021 - ВС 28.11.2021

(Life! Festival sportu, tance a zábavy)

Выставки Брно (Brno)

ПТ 26.11.2021 19:00

(Osud)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

ПТ 26.11.2021 20:00

(Lúčnica - Slovenský triptych)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

СБ 27.11.2021 10:00 - 19:00
СБ 27.11.2021 11:00
ПН 29.11.2021 19:00

(Pavel Šporcl Gipsy Fire, host: Vojtech Szabó)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВТ 30.11.2021 19:00

(Jiří Pavlica & Hradišťan)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СР 1.12.2021 19:00

(Improvozovna)

Театр «Редута» (Brno)

ПН 1.11.2021 19:00
ЧТ 18.11.2021 19:00
ЧТ 2.12.2021 19:00

(Mirandolína)

Театр «Редута» (Brno)

ПТ 3.12.2021 20:00

(David Koller)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ВС 5.12.2021 16:00

(Lollipopz - vánoční megashow)

Зонер Боби Холл (Brno)

ПН 22.11.2021 19:00
ВС 5.12.2021 19:00

(Stěhování duší)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ВС 5.12.2021 19:00
ПН 6.12.2021 19:00

(Čechomor - vánoční koncert Kooperativa Tour 2020)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВТ 7.12.2021 23:59

(Seriál dechových hudeb 2021)

Дом культуры (Kyjov)

СР 8.12.2021 18:00

(Tři fragmenty z Juliette, Lidský hlas)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

СР 8.12.2021 19:00

(Lords of the sound s programem Grand christmas)

Зонер Боби Холл (Brno)

ЧТ 9.12.2021 19:00

(Karel Plíhal)

Бланско (Blansko)

ЧТ 9.12.2021 19:30

(Láďa Kerndl - naroz. koncert + Tereza Kerndlová)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ПТ 10.12.2021 18:00

(Rusalka)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

ПТ 10.12.2021 20:00

(Royal Moscow Ballet - Labutí jezero)

Выставки Брно (Brno)

СБ 11.12.2021 19:00

(Karel Plíhal)

Малая сцена - Злин (Zlín)

ЧТ 9.12.2021 10:00
ПТ 10.12.2021 19:00
СБ 11.12.2021 19:00

(Amfitryon)

Театр «Редута» (Brno)

СБ 11.12.2021 19:00

(Slavnostní koncert k životnímu jubileu Richarda Nováka)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

СР 3.11.2021 19:00
ЧТ 4.11.2021 10:00
СБ 11.12.2021 19:00

(Saturnin)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СБ 11.12.2021 20:00

(Mireille Mathieu)

Выставки Брно (Brno)

СР 17.11.2021 19:00
ВС 12.12.2021 17:00

(Leopoldstadt)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ВС 12.12.2021 19:00

(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers)

Городской театр г. Злин (Zlín)

ВТ 23.11.2021 19:00
ПН 13.12.2021 19:00

(Liliom)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ПН 13.12.2021 19:00

(Václav Neckář & Bacily - Půlnoční turné)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВТ 14.12.2021 19:00

(Janek Ledecký - Vánoční turné)

Дом культуры Клобучан (Valašské Klobouky)

ВТ 14.12.2021 20:00

(Tarja - Christmas Together)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

СР 15.12.2021 19:00

(Janek Ledecký - Vánoční turné)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ПТ 5.11.2021 19:00
ПТ 17.12.2021 19:00

(Pera markýze de Sade)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СБ 18.12.2021

(Koncert kapely Hypnos)

Гамбринус-клуб Мир (Uherské Hradiště)

ПН 22.11.2021 19:00
СБ 18.12.2021 17:00

(Před východem slunce)

Театр «Редута» (Brno)

ЧТ 18.11.2021 19:00
ВС 19.12.2021 19:00

(Králova řeč)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ПН 20.12.2021 19:00

(Vašo Patejdl vánoční tour)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВС 14.11.2021 19:00
ВТ 21.12.2021 19:00

(Mars)

Театр «Редута» (Brno)

ВТ 21.12.2021 19:00

(Hradišťan - vánoční koncert)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВТ 2.11.2021 19:00
ЧТ 23.12.2021 19:00

(Mahenova Reduta)

Театр «Редута» (Brno)

СР 24.11.2021 19:00
ЧТ 23.12.2021 19:00

(Jak krásně jsme si žili)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СР 22.12.2021 17:00
ПН 27.12.2021 18:00

(Ferda Mravenec)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

ПН 8.11.2021 19:00
ВТ 28.12.2021 19:00

(Nikdo)

Театр «Редута» (Brno)

СБ 6.11.2021 19:00
ВТ 28.12.2021 19:00
ВТ 11.1.2022 19:00

(Racek)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СР 12.1.2022 19:00

(St. Petersburg Festival Ballet - Labutí jezero)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ПТ 14.1.2022 20:00

(Inekafe - 25 rockov - tour 2022)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

СБ 15.1.2022 19:00

(Dáma s kaméliemi)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

ЧТ 20.1.2022 20:00
ПТ 21.1.2022 9:00 - 13:00
СР 26.1.2022 19:00

(Duo Jamaha - jediná tour)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ЧТ 27.1.2022 10:00
ПТ 28.1.2022 19:00
СБ 29.1.2022 19:00

(Večer tříkrálový)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СБ 20.11.2021 19:00
СБ 18.12.2021 19:00
ПН 31.1.2022 19:00

(Kdo se bojí Virginie Woolfové?)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

ПН 31.1.2022 19:30

(Pasión de Buena vista)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ЧТ 3.2.2022 20:00

(Vivaldianno - Reloaded)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ПТ 11.2.2022 17:00
СБ 12.2.2022 19:00

(Orden Ogan - Final Days Tour)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

СБ 5.3.2022 10:00 - 22:00

(Valtický košt)

Замок Валтице (Valtice)

ЧТ 10.3.2022 19:00

(Když se zhasne)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ВТ 29.3.2022 19:00

(Zamilovaný sukničkář)

Мир (Bzenec)

СР 30.3.2022 19:00

(Zamilovaný sukničkář)

Культурный дом (Velké Bílovice)

СБ 16.4.2022 14:00

(Jarní festival vína Němčičky)

Культурный дом (Němčičky)

ЧТ 21.4.2022 19:00

(4Tet Nová koncertní verze V.)

Галерея Владимира Гроха (Uherské Hradiště)

СР 27.4.2022 19:00

(4 tenoři)

Отель Dukla (Znojmo)

СБ 7.5.2022 - ВС 8.5.2022

(Májové otevřené sklepy)

Velké Pavlovice

СБ 7.5.2022 18:00

(Večer legend 19)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СБ 14.5.2022 10:00
СБ 21.5.2022

(Festival vinařů VOC Modré hory 2022)

Соколовна (Velké Pavlovice)

СБ 21.5.2022 19:00

(Alexandrovci - European Tour 2022)

Кайот Арена (Brno)

СБ 28.5.2022 11:00
ПТ 3.6.2022 - СБ 4.6.2022
ПТ 3.6.2022 19:00

(Stromboli)

Амфитеатр под Турольдом (Mikulov)

ВС 5.6.2022 11:30

(Topfest.cz 2021)

Замок Славков Аустерлиц (Slavkov u Brna)

СР 8.6.2022 18:00

(To co postrádám - Lenka Nová & Petr Malásek)

Слоупско-Шошувские пещеры (Sloup)

ПТ 10.6.2022 18:00

(Svatební košile - Arrhythmia)

Пещера Выпустэк (Adamov)

ПТ 10.6.2022
СБ 11.6.2022

(Slavnosti břeclavského piva 2022)

Замок Бржечлав (Břeclav)

СБ 11.6.2022
СБ 11.6.2022 18:00

(Hollyvood Medley - Boni Pueri)

Катеринская пещера (Blansko)

СБ 2.7.2022
ВТ 5.7.2022
ЧТ 7.7.2022 12:00

(Masters of Rock 2022)

Завод дестиллятов «Р. Елинек» - перегонный цех и музей (Vizovice)

СБ 23.7.2022
СБ 30.7.2022
ПН 1.8.2022 19:30

(Koncert Barocco sempre giovane)

Электра - галерея (Luhačovice)

СБ 6.8.2022 15:30
ВС 7.8.2022 18:00

(Koncert Barocco sempre giovane)

Паломнический костел Возрождения Девы Марии (Zlín)

ПТ 12.8.2022
ПТ 26.8.2022 18:00

(Letní festival vína Němčičky - zarážení hory)

Культурный дом (Němčičky)

СБ 27.8.2022
СБ 3.9.2022

(Krajem vína - Putování za burčákem po Modrých Horách 2022)

Kobylí, Velké Pavlovice, Vrbice, Němčičky, Bořetice

СБ 10.9.2022
ПТ 16.9.2022 17:30 - СБ 17.9.2022 0:00
СБ 17.9.2022 11:00 - ВС 18.9.2022 0:00
СБ 24.9.2022
ВС 20.11.2022 19:30

(Marika Singers koncert)

Беседни дум (Brno)

ВТ 6.12.2022 14:00
ПН 25.5.2020 - ЧТ 23.2.2023

(Brno předměstí Vídně)

Моравская галерея в Брно - Наместнический дворец (Brno)

ПТ 25.9.2020 - ВС 30.1.2022

(Rafani)

Моравская галерея в Брно - Пражаков дворец (Brno)

СБ 20.2.2021 - ВС 30.10.2021

(Šifra Kurta Gödela - Cesta za tajemstvím brněnského génia)

VIDA! научный центр - развлекательный научный парк (Brno)

ЧТ 22.4.2021 - ЧТ 30.6.2022
ПН 28.6.2021 - ПТ 31.12.2021
СР 22.9.2021 - СР 8.12.2021

(Alfa v Komíně)

Kristenova (Brno)

ПТ 24.9.2021 - ВС 30.1.2022

(Cena Jindřicha Chalupeckého 2021)

Моравская галерея в Брно - Пражаков дворец (Brno)

ВС 26.9.2021 - ВС 7.11.2021

(Manželské večery - Zlín)

Семейный центр (Zlín)

ВТ 12.10.2021 - ВС 3.4.2022

(Pálená hlína v historických stavbách Moravy)

Технический музей в Брно (Brno)

ПТ 29.10.2021 - СБ 30.10.2021

(Halloween ve Valtickém Podzemí)

Валтицкое Подземелье - лабиринт винных погребов (Valtice)

СБ 30.10.2021

(Halloweenská sobota)

Vsetínská (Brno)

СБ 30.10.2021
СБ 30.10.2021 11:00 - 21:00
СБ 30.10.2021 17:00
СБ 30.10.2021 17:00
ВС 31.10.2021 16:30

(Benefiční koncert pro podporu nových varhan pro Královo Pole)

Костел Святейшей Троицы (Brno)

ПН 1.11.2021 19:00

(Dalibor Janda - megakoncert 40. let na scéně)

Зонер Боби Холл (Brno)

ВТ 2.11.2021 - ВТ 30.11.2021

(Příroda a zrození)

Туристический информационный центр Визовице (Vizovice)

ВТ 2.11.2021 19:00

(Mandarínková izba)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ВТ 2.11.2021 19:00
СР 3.11.2021 17:00

(O nové Brno II - Architektura jako služba: Miloš Laml (1884–1964))

Технический музей в Брно (Brno)

ПТ 5.11.2021 - СР 10.11.2021

(XIX. Mezinárodní festival outdoorových filmů ve Zlíně)

Мультикинотеатр «Golden Apple Cinema» (Zlín)

ПТ 5.11.2021 6:00 - СБ 6.11.2021 22:00

(Vřesovická stovka)

Vřesovice, Bučovice

ПТ 5.11.2021 19:00

(Strach jíst duši)

Театр «Редута» (Brno)

ПТ 5.11.2021 17:30
ПТ 5.11.2021 18:00
ПТ 5.11.2021 18:30
ПТ 5.11.2021 19:00
ПТ 5.11.2021 19:30
ПТ 5.11.2021 20:00
ПТ 5.11.2021 20:30
ПТ 5.11.2021 21:00

(Dušičkové prohlídky Kostnice u sv. Jakuba)

Костехранилице у Св. Якоба (Brno)

ВС 7.11.2021

(Cesty za sluncem)

Babice nad Svitavou

ВС 7.11.2021 10:00 - 16:00
ПН 8.11.2021 19:00

(Lukáš Pavlásek: Kdo nepláče není Čech)

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ПН 8.11.2021 19:00

(Víš přece, že neslyším, když teče voda)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СР 10.11.2021 18:30

(Brno Gospel Choir)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ЧТ 11.11.2021

(Svatomartinská degustace na Vinařské stodole)

Крестовой подвал 1640 года (Valtice)

ЧТ 11.11.2021 11:00

(Svatomartinský košt)

Jana Svobody (Brno)

ЧТ 11.11.2021 11:10

(Žehnání svatomartinského vína)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

ЧТ 11.11.2021 11:11 - 20:00

(Svatomartinské slavnosti Hodonín)

Masarykovo nám. (Hodonín)

ЧТ 11.11.2021 11:11
ПТ 12.11.2021 - ПН 15.11.2021

(Vin(n)osti svatého Martina)

náměstí Svobody (Brno)

ЧТ 11.11.2021 10:00
ПТ 12.11.2021 10:00

(Kocour v botách)

Театр «Редута» (Brno)

ПТ 12.11.2021 16:00

(Svěcení vína ročníku 2021)

Замок Микулов (Mikulov)

ПТ 12.11.2021 17:00 - 22:00

(Svatomartinská muzejní noc)

(Uherské Hradiště)

ПТ 12.11.2021 17:30 - СБ 13.11.2021 0:00
ПТ 12.11.2021 20:00

Wohnout

Гамбринус-клуб Мир (Uherské Hradiště)

СБ 13.11.2021

(Svatomartinský přípitek 2021)

Многофункциональный центр Замок Леднице - музей (Lednice)

СБ 13.11.2021 8:00 - 15:00
СБ 13.11.2021 9:00 - 19:00

(Pyramidy celodenní setkání a přednáška)

Туристический информационный центр Визовице (Vizovice)

СБ 13.11.2021 16:00

(Svěcení vína a ochutnávka svatomartinských a mladých vín)

Общественный спортзал У Орла (Šardice)

ПТ 19.11.2021 6:00 - ВС 21.11.2021 18:00
СБ 20.11.2021

(Přehlídka Slovácko v tradici)

Редута (Uherské Hradiště)

СБ 20.11.2021
СБ 20.11.2021
СБ 20.11.2021 10:00 - 20:00

(Světový duel vín)

Гостиница «Wine Wellness Hotel Amade» Густопече (Hustopeče)

СБ 20.11.2021 18:00

(Košt mladých vín a svatomartinských hus)

Культурный дом (Němčičky)

ВС 21.11.2021 15:00
ВТ 23.11.2021 17:00

(Pyramidy)

Туристический информационный центр Визовице (Vizovice)

ВТ 23.11.2021 19:00

(Recitál Haliny Pawlowské)

Галерея Владимира Гроха (Uherské Hradiště)

ВТ 23.11.2021 19:00

(Krasavci na chmelu)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ЧТ 25.11.2021 19:00

(Hrdý Budžes)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ПТ 26.11.2021

(Podzimní večer s cimbálkou ve Valtickém Podzemí)

Валтицкое Подземелье - лабиринт винных погребов (Valtice)

ПТ 26.11.2021 - ВС 26.2.2023

(Jiří Pelcl Design)

Моравская галерея в Брно - Музей прикладного и декоративного искусства (Brno)

ПТ 26.11.2021 19:00

(Láskyplná opereta)

Туристический информационный центр Визовице (Vizovice)

СБ 30.10.2021
СБ 6.11.2021
СБ 13.11.2021
СБ 20.11.2021
СБ 27.11.2021

(Posezení u cimbálu ve Vinařské stodole)

Крестовой подвал 1640 года (Valtice)

СБ 6.11.2021 14:00
СБ 27.11.2021 15:00

(Brněnské pověsti)

Театр «Редута» (Brno)

ЧТ 25.11.2021 10:00
ПТ 26.11.2021 19:00
СБ 27.11.2021 19:00

(Nebesa)

Национальный театр в Брно - Mahenovo divadlo (Brno)

СБ 27.11.2021 20:30

(Livin Free (75 let Vladimíra Gumy Kulhánka))

Гамбринус-клуб Мир (Uherské Hradiště)

СБ 27.11.2021
ВС 28.11.2021

(Valtický adventní jarmark ve Valtickém Podzemí)

Валтицкое Подземелье - лабиринт винных погребов (Valtice)

СБ 27.11.2021
ВС 28.11.2021

(Radujme se, veselme se...)

Музей-деревня Юго- Восточной Моравии - музей-заповедник народной архитектуры (Strážnice)

ПТ 12.11.2021 14:00
ВС 28.11.2021 14:00
ПН 29.11.2021 - ЧТ 2.12.2021

(Radujme se, veselme se...program pro objednané školní výpravy)

Музей-деревня Юго- Восточной Моравии - музей-заповедник народной архитектуры (Strážnice)

ВТ 30.11.2021 19:00

(Talkshow Vánoce Osmanyho Laffity)

«Делницки дум» (Blansko)

ЧТ 2.12.2021 18:00

(Dareband)

Туристический информационный центр Визовице (Vizovice)

ПТ 3.12.2021

(Mikulášský košt Dolní Dunajovice)

Дом Доктора Карла Реннера (Dolní Dunajovice)

ПТ 3.12.2021 18:00
СБ 4.12.2021

(Mikulášský košt mladých vín)

Дом искусств (Znojmo)

СБ 4.12.2021 16:00
СР 1.12.2021 18:00
СБ 4.12.2021 14:00
СБ 4.12.2021 18:00

(Louskáček)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

СБ 4.12.2021 18:45
ВС 21.11.2021
ВС 5.12.2021
ВС 5.12.2021
СБ 4.12.2021
ВС 5.12.2021

(Adventní čas je tady zas 2021)

(Uherské Hradiště)

ВС 5.12.2021 14:00
ВТ 7.12.2021 10:00

(Vánoční hvězda)

Галерея Владимира Гроха (Uherské Hradiště)

СБ 11.12.2021 5:00
СБ 11.12.2021 6:00 - 17:30
СБ 20.11.2021 10:00
СБ 11.12.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Университетское кино Скала (Brno)

СБ 11.12.2021 13:00 - 16:00

(Čertovská vycházka)

Velké Opatovice

ВС 12.12.2021 10:00
ВТ 14.12.2021 18:45

(Kouzelná flétna – záznam)

Театр «Редута» (Brno)

СР 15.12.2021 18:00

(Hry o Marii)

Национальный театр в Брно - Janáčkova opera (Brno)

СР 15.12.2021 19:30

(Na poslední chvíli)

Малая сцена - Злин (Zlín)

ЧТ 16.12.2021 19:00

(Půjdeš mi za svědka?)

КЦ «Семилассо» (Brno)

ПТ 17.12.2021

(Žehnání mladého vína)

Культурный дом (Bořetice)

ПТ 17.12.2021 10:00

(Papageno hraje na kouzelnou flétnu)

Театр «Редута» (Brno)

ПТ 17.12.2021 19:00

(Petr Bende & band a hosté - Vánoční turné 2021)

ГИЦ Угерски Брод (Uherský Brod)

СБ 18.12.2021

(Radostná novina)

(Uherské Hradiště)

СБ 27.11.2021 14:00
СБ 4.12.2021 14:00
СБ 11.12.2021 14:00
СБ 18.12.2021 14:00
ВС 26.12.2021
ВС 26.12.2021 9:00 - 11:00
ПН 27.12.2021

(Svěcení vína)

Соколовна (Kobylí)

ВТ 28.12.2021 16:00
ЧТ 30.12.2021 16:00

(Autentické prohlídky Advent: Brněnské betlémy)

Кафедральный собор св. Петра и Павла (Brno)

ПТ 12.11.2021 19:00
ЧТ 30.12.2021 19:00

(Stand-up Terezy Groszmannové)

Театр «Редута» (Brno)

ПТ 31.12.2021 9:00 - 17:00
ПТ 31.12.2021 19:00
СБ 1.1.2022 18:45
ВТ 11.1.2022 19:00

(Šípková Růženka - St. Petersburg Festival Ballet)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

СБ 15.1.2022 19:00

(Dva nahatý chlapi)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СР 19.1.2022 19:00

(Alfa v Bílovicích nad Svitavou)

(Bílovice nad Svitavou)

ВТ 25.1.2022 19:00

(Kdo se bojí postele?)

Панорама (Pohořelice)

ЧТ 27.1.2022 19:00

(Hexenšus)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СБ 29.1.2022 18:45
ЧТ 3.2.2022 - ПТ 4.2.2022

(Sommelier junior - praktická část)

Национальный винодельческий центр (Valtice)

ВС 6.2.2022 18:45
ПН 7.2.2022 19:00

(Osm euro na hodinu)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СР 9.2.2022 19:00

(Jiří Kolbaba: Fotograf na cestách - Splněný sen)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СБ 12.2.2022 15:00
СБ 12.2.2022 19:00

(Trhák)

Конгресс-центр Злин (Zlín)

ВС 13.2.2022 18:00

(Trhák)

Дом культуры г. Годонин (Hodonín)

СБ 12.3.2022 14:00

(Regionální výstava vín)

Культурный дом (Němčičky)

ВТ 15.3.2022 19:00

(Central Park West)

КЦ «Семилассо» (Brno)

СБ 26.3.2022 20:00

(Punk rock rádio tour 2021 - Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš)

Гамбринус-клуб Мир (Uherské Hradiště)

СР 20.4.2022 20:00

(Kafe u Osmanyho)

Галерея Владимира Гроха (Uherské Hradiště)

СР 27.4.2022 19:00

(Čarodějky v kuchyni)

«Делницки дум» (Blansko)

ВТ 10.5.2022 17:00

(Fíha tralala se skupinou Baby Band)

Галерея Владимира Гроха (Uherské Hradiště)

ПН 6.6.2022 19:00

(Zamilovaný sukničkář)

Малая сцена - Злин (Zlín)

СБ 27.8.2022 19:00
СБ 3.9.2022 6:00 - 18:00
ПТ 9.9.2022 20:00 - СБ 10.9.2022 21:00
СБ 8.10.2022

(Běh za bořetickým burčákem 2022)

Культурный дом (Bořetice)

СБ 12.11.2022 8:00 - 15:00

Мероприятия

(Sepultura)

(Zlín)

ПТ 12.11.2021 19:10

(Michael Jackson Live Tribute Show)

Зонер Боби Холл (Brno)

СР 17.11.2021 19:00

(Doro (GER))

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ВТ 23.11.2021 20:00

(Rage (Ger))

Кафе «Masters Of Rock» (Zlín)

ВС 5.12.2021 20:00

(Beast in Black)

(Zlín)

СБ 11.12.2021 20:00


Советуем путешествие

Минцмистровский побреб

Минцмистровский побреб

Подземный монетный двор является достоверным историческим подземным объектом, который был обнаружен в...