Vacances en République tchèque:CZeCOTTourmapsLa Bohême de l‘EstUNESCOVacances activesHorairesGEOFUN












le début: la fin:
Mar 14.9.2021 20:00

(The Dire Straits Experience)

Centre Sono (Brno)

Sa 18.9.2021 20:00

(Primal Fear)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sa 2.10.2021 19:00

(Visions of Atlantis)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Ven 8.10.2021 20:00

(Lucie v opeře)

Kajot Arena (Brno)

Di 17.10.2021 17:00

(The People - Vzpomínka na Karla Gotta)

Maison d´ouvriers (Blansko)

Ven 22.10.2021 18:30

(Korpiklaani)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Mer 27.10.2021 20:00

(Jethro Tull)

(Brno)

Ven 12.11.2021 19:10

(Sepultura)

(Zlín)

Mer 17.11.2021 19:00

(Michael Jackson Live Tribute Show)

Zoner Boby Hall (Brno)

Mar 23.11.2021 20:00

(Doro (GER))

Masters Of Rock Café (Zlín)

Di 5.12.2021 20:00

(Rage (Ger))

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sa 11.12.2021 20:00
Mer 12.1.2022 20:00
Mer 26.1.2022 20:00

(Pink Floyd History Tour 2021)

Zoner Boby Hall (Brno)

Jeu 27.1.2022 20:00

(Pink Floyd History Tour 2021)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 1.2.2022 19:00

(Accept)

(Zlín)

Ven 4.2.2022 20:00
Di 6.2.2022 17:00

(Ruský cirkus na ledě)

Kajot Arena (Brno)

Sa 26.2.2022 20:00

(Lord of the Dance 2022)

Kajot Arena (Brno)

Sa 9.4.2022 20:00

(Waltari - Evropské turné)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Ven 10.6.2022 16:00
Jeu 16.6.2022 19:30

(Formidable! Aznavour (FR))

Centre Sono (Brno)

Ven 24.6.2022 19:00

LVHF2020 - Čechomor & MFO

Valtice - château (Valtice)

Di 31.7.2022 17:00

(Slavkov Open 2022 - Sting)

Château Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)

Sa 10.9.2022 20:00

(Axel Rudi Pell (Ger))

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sa 8.10.2022 20:00

(The Simon & Garfunkel Story)

Zoner Boby Hall (Brno)

Jeu 11.6.2020 - Di 18.7.2021

(Evropan Adolf Loos - (Nejen) brněnské stopy)

Špilberk - château fort et musée (Brno)

Jeu 24.9.2020 - Lun 31.5.2021

(Body worlds - cyklus života)

Foire de Brno (Brno)

Mer 3.3.2021 - Ven 31.12.2021

(Symboly vládců)

Špilberk - château fort et musée (Brno)

Lun 10.5.2021 - Mer 26.5.2021

(A je to)

Musée et galerie municipale Břeclav (Břeclav)

Mar 11.5.2021 - Di 8.8.2021

(Jižní Morava v obrazech)

Musée et galerie municipale - synagogue (Břeclav)

Jeu 27.5.2021 21:15

(Kchun)

Eglise de l'Assomption de la Vierge (Valtice)

Ven 28.5.2021 19:30

(M. Luolajan-Mikkola & A.-l. Eller & J. Randvere)

Eglise Saint-Pierre et Saint-Paul - église romane (Ivančice)

Sa 29.5.2021

(Májové večery s cimbálkou ve Valtickém podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 29.5.2021

(Letní slavnosti vína a jídla)

Cave des Croisés A.D. 1640 (Valtice)

Sa 29.5.2021 10:00
Sa 29.5.2021 19:00

(Romeo a Julie)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Lun 31.5.2021 19:30

(Bel Ayre)

Château Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)

Sa 29.5.2021 11:00
Di 30.5.2021 19:00
Lun 31.5.2021 19:00
Jeu 3.6.2021 19:00

(Ohnivá země)

Théâtre Reduta (Brno)

Jeu 3.6.2021 19:30

(Les Musiciens de Saint-Julien)

Lysice - château (Lysice)

Ven 4.6.2021
Ven 4.6.2021 - Di 6.6.2021
Ven 4.6.2021 15:00
Ven 4.6.2021 17:00
Ven 4.6.2021 19:00

(NdB uvádí: Polská krev)

Špilberk - château fort et musée (Brno)

Ven 4.6.2021 19:00

(Stromboli)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Ven 4.6.2021 19:30

(Ratas Del Viejo Mundo)

Eglise Notre-Dame de Visitation (Lomnice)

Ven 4.6.2021 19:30

(Ensemble Berlin-Prag)

Boskovice - château (Boskovice)

Sa 5.6.2021
Sa 5.6.2021
Sa 5.6.2021
Sa 5.6.2021 8:00 - 14:00
Lun 7.6.2021
Mar 8.6.2021
Mer 9.6.2021 18:00

(To co postrádám - Lenka Nová & Petr Malásek)

Grottes Sloupsko-šošůvské (Sloup)

Jeu 10.6.2021 19:30
Ven 11.6.2021 15:00
Sa 12.6.2021

(Krajem vína - Hudba na kole 2021)

Mikulov, Lednice, Valtice

Sa 12.6.2021 - Di 13.6.2021
Sa 12.6.2021 9:00 - 20:00
Sa 12.6.2021 13:00 - 22:00

(Festival vín VOC Blatnice 2021 představení vín VOC Blatnice)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

Lun 14.6.2021 19:30

(Jean Rondeau)

Milotice - château (Milotice)

Lun 14.6.2021 20:00

(Vivaldianno - Reloaded)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 15.6.2021 19:30

(Jean Rondeau & Thomas Dunford)

Église Saint Venceslas (Tišnov)

Mer 16.6.2021 19:30

(Schola Gregoriana Pragensis)

Église Saint Venceslas (Mikulov)

Jeu 17.6.2021 19:30

(Concentus Moraviae v Mikulově - Alehouse Boys)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Ven 18.6.2021

(Muzejní noc na zámku)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Ven 18.6.2021 17:00

(Hudba na vinicích 2021 - Tomáš Klus)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Ven 18.6.2021 20:30

(Děti ráje)

Boskovice - château (Boskovice)

Ven 18.6.2021 20:30

(Děti ráje)

Cinéma d´été (Boskovice)

Sa 19.6.2021

(Slunovrat & Gurmánský večer ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 19.6.2021 - Di 20.6.2021

(Festival otevřených sklepů - Jaro na Kyjovsku)

Vlkoš, Milotice, Vracov, Kyjov, Bzenec

Sa 19.6.2021 9:30

(S vínem pěšky i na kole)

Valtice - château (Valtice)

Sa 19.6.2021 10:00
Sa 19.6.2021 20:30

(Čas růží)

Boskovice - château (Boskovice)

Di 20.6.2021 20:30

(Dracula - kultura pod hvězdami)

Cinéma d´été (Boskovice)

Di 20.6.2021 20:30

(Dracula)

Boskovice - château (Boskovice)

Lun 21.6.2021 19:00

(Pražský výběr)

KC Semilasso (Brno)

Jeu 17.6.2021 10:00
Sa 19.6.2021 19:00
Mar 22.6.2021 19:00

(NdB uvádí: Leopoldstadt)

Théâtre National a Brno - Le théâtre Mahen (Brno)

Mar 22.6.2021 19:30

(Cavewoman)

KC Semilasso (Brno)

Mer 23.6.2021 19:30

(Cavewoman)

Maison de culture Rubín (Brno)

Jeu 24.6.2021 - Di 27.6.2021

(Mezinárodní folklorní festival Strážnice a Dětská Strážnice)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Jeu 24.6.2021
Ven 25.6.2021 19:00

(Nabucco)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Mar 18.5.2021 19:00
Ven 25.6.2021 19:00

(Řecké pašije)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Ven 25.6.2021 20:00

(Olympic tour 2021)

Masarykovo náměstí (Valašské Klobouky)

Ven 4.6.2021
Sa 5.6.2021
Ven 11.6.2021
Sa 12.6.2021
Ven 18.6.2021
Ven 25.6.2021
Sa 26.6.2021

(Letní večer s cimbálkou ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 25.6.2021
Sa 26.6.2021

(Valtické vinné trhy 2021)

Valtice - château (Valtice)

Sa 26.6.2021 9:00

(Krajem vína - Expedice Krajem André)

Horní Bojanovice, Vrbice, Kurdějov, Němčičky, Bořetice, Kobylí, Velké Pavlovice, Hustopeče, Starovičky

Sa 26.6.2021 10:00 - 19:00
Sa 26.6.2021 10:00 - 20:00
Di 27.6.2021 10:00 - 13:00
Mar 29.6.2021 19:30

(Caveman)

KC Semilasso (Brno)

Mar 29.6.2021 20:00
Mer 30.6.2021 20:00

(Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Jeu 1.7.2021 20:00

(Nápoj lásky)

Théâtre National a Brno - Le théâtre Mahen (Brno)

Ven 2.7.2021 17:00

(Hudba na vinicích 2021 - Mirai)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Sa 3.7.2021 - Di 4.7.2021
Sa 3.7.2021
Sa 3.7.2021 10:00 - 19:00
Sa 3.7.2021 10:00 - 18:00
Sa 3.7.2021 12:00 - 18:00
Sa 3.7.2021 14:00 - 21:30
Sa 3.7.2021 17:00

(Hudba na vinicích 2021 - Pokáč)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Sa 3.7.2021 17:00 - Di 4.7.2021 0:00
Di 4.7.2021 17:00

(Hudba na vinicích 2021 - Jelen)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Lun 5.7.2021
Lun 5.7.2021
Sa 10.7.2021

(Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

Sa 10.7.2021

(Vinaři na hradišti 2021)

Lieu fortifié slave de Mikulčice (Mikulčice)

Sa 10.7.2021 14:00
Di 11.7.2021 - Di 23.5.2021
Jeu 15.7.2021
Ven 16.7.2021 - Di 18.7.2021

(Festival národů Podyjí)

Náměstí (Mikulov)

Sa 17.7.2021

(Hudba na vinicích 2021 - Ben Cristovao)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Sa 17.7.2021
Sa 17.7.2021 21:00
Ven 23.7.2021 - Ven 30.7.2021
Ven 23.7.2021 16:00 - 21:00
Di 25.7.2021 14:00 - 20:00
Jeu 29.7.2021
Jeu 29.7.2021
Ven 30.7.2021
Ven 30.7.2021 20:30

(Děti Ráje)

Lednice - château et parc (Lednice)

Sa 31.7.2021 11:00
Sa 31.7.2021 17:00

(Procházka slavnými muzikály)

Lednice - château et parc (Lednice)

Sa 31.7.2021 20:30

(Čas růží)

Lednice - château et parc (Lednice)

Di 1.8.2021

(Dožínky ve skanzenu)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Di 1.8.2021 20:30

(Dracula)

Lednice - château et parc (Lednice)

Jeu 5.8.2021
Ven 6.8.2021
Sa 7.8.2021

(Festival vinařů VOC Modré Hory 2021)

Centre écologique de Trkmanka (Velké Pavlovice)

Sa 7.8.2021 13:00 - 19:00

(30 vín Modrých Hor 2021)

Centre écologique de Trkmanka (Velké Pavlovice)

Sa 7.8.2021 17:00 - Di 8.8.2021 0:00
Sa 7.8.2021 17:00
Jeu 12.8.2021

(Víno z blízka: Zámecké vinařství Bzenec)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Jeu 12.8.2021
Ven 13.8.2021
Ven 13.8.2021 - Sa 14.8.2021
Ven 13.8.2021 18:00
Ven 13.8.2021 19:00 - 22:00
Sa 14.8.2021 12:00 - 21:00
Sa 14.8.2021 18:00 - Di 15.8.2021 0:00

(Blatnické búdy pod Hvězdami 2021)

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Sa 14.8.2021 14:00 - 23:00
Di 15.8.2021 10:00 - 16:00
Di 15.8.2021 20:00
Jeu 19.8.2021
Jeu 19.8.2021 20:00

(4 tenoři - muzikálové gala)

Château Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)

Jeu 19.8.2021 20:00

(Nejslavnější české muzikály tour 2021)

Centre polyvalent du château de Lednice - musée (Lednice)

Ven 20.8.2021
Ven 20.8.2021 - Sa 21.8.2021
Sa 21.8.2021
Sa 21.8.2021 10:00
Sa 21.8.2021 10:00
Sa 21.8.2021 10:00 - 19:00
Sa 21.8.2021 13:00 - 21:00
Sa 21.8.2021 14:00
Sa 21.8.2021 20:00

(4Tet - Verze V.)

Cinéma d´été (Kyjov)

Sa 21.8.2021
Di 22.8.2021

(Garden Food Festival)

Smetanovy sady (Uherské Hradiště)

Mer 25.8.2021 20:00

(Killer Queen (UK))

14|15 Institut Baťa - musée et galérie (Zlín)

Jeu 24.6.2021
Jeu 1.7.2021
Jeu 8.7.2021
Jeu 15.7.2021
Jeu 22.7.2021
Jeu 29.7.2021
Jeu 5.8.2021
Jeu 12.8.2021
Jeu 19.8.2021
Jeu 26.8.2021

(Tour de vinohrad)

Mikulčice

Jeu 26.8.2021 17:00

(Hudba na vinicích 2021 - Bratři Ebenové)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Ven 27.8.2021 - Di 29.8.2021

(Festival MikuLove)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Ven 27.8.2021 - Di 29.8.2021
Ven 4.6.2021 - Di 6.6.2021
Ven 11.6.2021 - Di 13.6.2021
Ven 18.6.2021 - Di 20.6.2021
Ven 25.6.2021 - Di 27.6.2021
Ven 2.7.2021 - Di 4.7.2021
Ven 9.7.2021 - Di 11.7.2021
Ven 16.7.2021 - Di 18.7.2021
Ven 23.7.2021 - Di 25.7.2021
Ven 30.7.2021 - Di 1.8.2021
Ven 6.8.2021 - Di 8.8.2021
Ven 13.8.2021 - Di 15.8.2021
Ven 20.8.2021 - Di 22.8.2021
Ven 27.8.2021 - Di 29.8.2021

(Do sklepů Moravské Nové Vsi)

Moravská Nová Ves

Sa 28.8.2021

(Lahocup 14. ročník)

Vranov nad Dyjí

Sa 28.8.2021 10:00

(Otevřené sklepy)

Němčičky

Sa 28.8.2021 10:00
Sa 28.8.2021 15:00

(Vinohraní ve Viniu 2021)

Vinium - musée (Velké Pavlovice)

Sa 28.8.2021 15:00

(RockFest Hostěnice)

(Hostěnice)

Sa 3.7.2021 18:00
Di 4.7.2021 18:00
Mar 6.7.2021 18:00
Mer 7.7.2021 18:00
Ven 9.7.2021 18:00
Sa 10.7.2021 18:00
Di 11.7.2021 18:00
Mar 13.7.2021 18:00
Mer 14.7.2021 18:00
Ven 16.7.2021 18:00
Sa 17.7.2021 18:00
Di 18.7.2021 18:00
Mar 20.7.2021 18:00
Mer 21.7.2021 18:00
Ven 23.7.2021 18:00
Sa 24.7.2021 18:00
Di 25.7.2021 18:00
Mar 27.7.2021 18:00
Mer 28.7.2021 18:00
Ven 30.7.2021 18:00
Sa 31.7.2021 18:00
Di 1.8.2021 18:00
Mar 3.8.2021 18:00
Mer 4.8.2021 18:00
Ven 6.8.2021 18:00
Sa 7.8.2021 18:00
Di 8.8.2021 18:00
Mar 10.8.2021 18:00
Mer 11.8.2021 18:00
Ven 13.8.2021 18:00
Sa 14.8.2021 18:00
Di 15.8.2021 18:00
Mar 17.8.2021 18:00
Mer 18.8.2021 18:00
Ven 20.8.2021 18:00
Sa 21.8.2021 18:00
Di 22.8.2021 18:00
Mar 24.8.2021 18:00
Mer 25.8.2021 18:00
Ven 27.8.2021 18:00
Sa 28.8.2021 18:00
Di 29.8.2021 18:00

(Vinnetou)

Hotel Western park (Boskovice)

Jeu 2.9.2021

(Hudba na vinicích 2021 - Mig 21)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Mer 1.9.2021 20:00
Jeu 2.9.2021 20:00

(Mirai)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Ven 3.9.2021

(Hudba na vinicích 2021 - Xindl X)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Sa 4.9.2021

(Křest Šaldorfských Kraváků)

Nový Šaldorf-Sedlešovice

Sa 4.9.2021

(Podzimní slavnosti vína a jídla)

Cave des Croisés A.D. 1640 (Valtice)

Sa 4.9.2021 9:00

(Krajem vína - Putování za burčákem po Modrých Horách)

Kobylí, Velké Pavlovice, Vrbice, Němčičky, Bořetice

Sa 4.9.2021 10:00

(Lážo Plážo Fest 2021)

Štěrkáč (Bahňák, Otrokovický rybník) (Otrokovice)

Sa 4.9.2021 12:00 - 20:00
Sa 4.9.2021 13:00 - 21:00
Sa 4.9.2021 19:00

(4Tet - Verze V.)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Sa 4.9.2021 19:00

(World of the Laser - Evolution)

Centre d'information touristique Otrokovice (Otrokovice)

Mer 8.9.2021 19:30
Ven 10.9.2021 - Di 12.9.2021
Ven 10.9.2021 - Di 12.9.2021
Ven 10.9.2021
Sa 11.9.2021

(Burčáky a volba Missák Burčák ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 11.9.2021 9:00 - 18:00

(Česnekové slavnosti Rosice 2021)

Rosice - château (Rosice)

Sa 11.9.2021 14:00 - 18:00
Sa 11.9.2021 14:00 - Di 12.9.2021 0:00

(Vinobraní Moravská Nová Ves)

Moravská Nová Ves

Ven 28.5.2021
Sa 29.5.2021
Sa 5.6.2021
Di 6.6.2021
Sa 12.6.2021
Di 13.6.2021
Sa 19.6.2021
Di 20.6.2021
Sa 26.6.2021
Di 27.6.2021
Sa 3.7.2021
Di 4.7.2021
Sa 10.7.2021
Di 11.7.2021
Sa 17.7.2021
Di 18.7.2021
Sa 24.7.2021
Di 25.7.2021
Sa 31.7.2021
Di 1.8.2021
Sa 7.8.2021
Di 8.8.2021
Sa 14.8.2021
Di 15.8.2021
Sa 21.8.2021
Di 22.8.2021
Sa 28.8.2021
Di 29.8.2021
Sa 4.9.2021
Di 5.9.2021
Sa 11.9.2021
Di 12.9.2021

(Do Blatnice k vinařovi)

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Sa 11.9.2021
Di 12.9.2021
Ven 17.9.2021 16:00 - 22:00

(Vinobraní na zámku Valtice 2021)

Valtice - château (Valtice)

Sa 18.9.2021
Sa 18.9.2021

(Dunajovické vinobraní)

Dolní Dunajovice

Sa 18.9.2021

(Retro vinobraní a Mistrovství ve sběru hroznů)

Cave des Croisés A.D. 1640 (Valtice)

Ven 17.9.2021
Sa 18.9.2021

(Dýňobraní ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 17.9.2021
Sa 18.9.2021
Sa 18.9.2021 10:00 - 19:00
Sa 19.6.2021 10:00
Sa 18.9.2021 10:00
Sa 18.9.2021 10:00

(X. Krumlovské burčákobraní)

Moravský Krumlov - château (Moravský Krumlov)

Ven 17.9.2021 17:30 - Sa 18.9.2021 0:00
Sa 18.9.2021 11:00 - Di 19.9.2021 0:00
Ven 17.9.2021 19:00
Sa 18.9.2021 14:00
Sa 18.9.2021 19:00
Di 19.9.2021 14:00

(Tři mušketýři)

Zoner Boby Hall (Brno)

Ven 24.9.2021

(Hudbobraní - setkání mužáckých sborů)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 24.9.2021 19:00

(Hudba a Víno Valtice)

Valtice - château (Valtice)

Sa 25.9.2021
Ven 24.9.2021
Sa 25.9.2021

(Burčákfest 2021)

Monastère Loucký (Znojmo)

Sa 25.9.2021
Sa 25.9.2021 6:00 - Di 26.9.2021 18:00
Sa 25.9.2021 10:00 - 17:00
Di 26.9.2021 19:00
Ven 1.10.2021 - Sa 2.10.2021

(Burčákové slavnosti 2021)

Dukelské nám. (Hustopeče)

Ven 1.10.2021 19:00

(Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Ven 1.10.2021
Sa 2.10.2021
Di 3.10.2021 10:00
Di 3.10.2021 15:30

(Čiperkové - Nová šou)

Maison de culture (Velké Bílovice)

Di 3.10.2021 16:00

(Ben & Mateo - Až ke hvězdám Tour)

Maison de culture Rubín (Brno)

Mar 5.10.2021 19:00

(Vztahy na úrovni)

Krumvíř (Krumvíř)

Jeu 7.10.2021 19:00

(Luboš Pospíšil 70 & hosté)

KC Semilasso (Brno)

Ven 8.10.2021 19:00 - 20:30

(Amandine Beyer & Gli Incogniti)

Lednice - château et parc (Lednice)

Ven 8.10.2021 19:00

(Shirley Valentine)

Petite scene Zlín (Zlín)

Sa 9.10.2021 8:30

(Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

Sa 9.10.2021 19:00 - 20:30

(Delphine Galou & Accademia Bizantina)

Lednice - château et parc (Lednice)

Ven 28.5.2021 - Di 30.5.2021
Ven 18.6.2021 - Di 20.6.2021
Sa 25.9.2021 - Lun 27.9.2021
Ven 15.10.2021 - Di 17.10.2021
Ven 15.10.2021 19:00
Sa 16.10.2021 7:00 - 18:00
Lun 18.10.2021 19:00

(Štefan Margita Intimity)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 19.10.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

Kajot Arena (Brno)

Ven 22.10.2021 19:00

(4Tet - Verze V.)

Maison de culture Kloboučany (Valašské Klobouky)

Ven 22.10.2021 20:30

(Lord Bishop Rocks (blues rock - USA))

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Sa 23.10.2021 10:00 - 17:00
Sa 23.10.2021 19:00
Di 24.10.2021 20:00

(Linkin Park Tribute Show tour)

Centre Sono (Brno)

Ven 29.10.2021 19:00

(Dalibor Janda - megakoncert 40. let na scéně)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Ven 29.10.2021 19:00

(Vítkovo kvarteto)

KC Semilasso (Brno)

Sa 30.10.2021 10:00 - 18:00

(Víno a dýně)

Moravská Nová Ves

Sa 30.10.2021 19:00

(Tarja - Raw Tour 2021)

Centre Sono (Brno)

Di 31.10.2021 19:00

(Moscow State Ballet - Labutí jezero)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Lun 1.11.2021 - Ven 5.11.2021

(Kurz Sommelier (II. část))

Académie viticole de Valtice (Valtice)

Ven 5.11.2021 20:00
Ven 5.11.2021 20:00

(Doga - Best of Rock Ride Tour)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Ven 5.11.2021 20:00

(Katapult - Nostalgia Tour)

KC Semilasso (Brno)

Sa 6.11.2021 - Di 7.11.2021

(Festival otevřených sklepů - Sv. Martin na Hustopečsku)

Rakvice, Přítluky, Hustopeče, Zaječí

Sa 6.11.2021 11:00 - 18:00
Sa 6.11.2021 18:30

(Od baroka po Gershwina 2 - saxofonový koncert)

Maison de culture Rubín (Brno)

Sa 6.11.2021 20:00

(Kabát tour 2021)

(Břeclav)

Sa 6.11.2021 20:00
Jeu 11.11.2021 - Di 14.11.2021

(Svatomartinský Mikulov 2021)

Náměstí (Mikulov)

Jeu 11.11.2021 20:00
Ven 5.11.2021
Sa 6.11.2021
Ven 12.11.2021

(Cimbálky & Mladá vína ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 12.11.2021 20:00

(Citron - Supi se slétají Tour 2021: host Symfobia)

Monde et Maison de culture Strážničan (Strážnice)

Sa 13.11.2021

(Svatomartinské slavnosti & Husí hody ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 13.11.2021

(Svatý Martin v Šaldorfských sklepech)

Nový Šaldorf-Sedlešovice

Sa 13.11.2021

(Oslava svatomartinských vín a husí)

Dukelské nám. (Hustopeče)

Sa 13.11.2021 10:00
Sa 13.11.2021 11:00 - 18:00
Sa 13.11.2021 14:00
Sa 13.11.2021 20:00

(Katapult - Nostalgia Tour)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Mar 16.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Maison de culture Hodonín (Hodonín)

Mer 17.11.2021 10:00
Mer 17.11.2021 15:00
Jeu 18.11.2021 19:00

(Michal Hrůza s kapelou - Světlo do tmy tour 2020)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Ven 19.11.2021

(Zakončení sezony ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 20.11.2021 12:00 - 18:00
Di 21.11.2021 10:00 - 12:00
Di 21.11.2021 17:00
Di 21.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Centre Sono (Brno)

Lun 22.11.2021 20:00

(Yamato - Passion)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 23.11.2021 19:00

(The Backwards - World Beatles Show)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mer 24.11.2021 19:30

(Steve´n´seagulls)

Centre Sono (Brno)

Ven 26.11.2021 20:00

(Lúčnica - Slovenský triptych)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Sa 27.11.2021 10:00 - 19:00
Sa 27.11.2021 11:00
Lun 29.11.2021 19:00

(Pavel Šporcl Gipsy Fire, host: Vojtech Szabó)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 30.11.2021 19:00

(Jiří Pavlica & Hradišťan)

KC Semilasso (Brno)

Ven 3.12.2021 20:00

(David Koller)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Di 5.12.2021 16:00

(Lollipopz - vánoční megashow)

Zoner Boby Hall (Brno)

Di 5.12.2021 19:00
Lun 6.12.2021 19:00

(Čechomor - vánoční koncert Kooperativa Tour 2020)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 7.12.2021 23:59

(Seriál dechových hudeb 2021)

Maison de culture (Kyjov)

Mer 8.12.2021 19:00
Jeu 9.12.2021 19:00

(Karel Plíhal)

Blansko (Blansko)

Jeu 9.12.2021 19:30
Ven 10.12.2021 20:00
Sa 11.12.2021 19:00

(Karel Plíhal)

Petite scene Zlín (Zlín)

Sa 11.12.2021 20:00

(Mireille Mathieu)

Foire de Brno (Brno)

Di 12.12.2021 19:00

(Ondřej Havelka a jeho Melody Makers)

Théâtre municipal de Zlín (Zlín)

Lun 13.12.2021 19:00

(Václav Neckář & Bacily - Půlnoční turné)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 14.12.2021 19:00

(Janek Ledecký - Vánoční turné)

Maison de culture Kloboučany (Valašské Klobouky)

Mar 14.12.2021 20:00

(Tarja - Christmas Together)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mer 15.12.2021 19:00

(Janek Ledecký - Vánoční turné)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Sa 18.12.2021

(Koncert kapely Hypnos)

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Lun 20.12.2021 19:00

(Vašo Patejdl vánoční tour)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mar 21.12.2021 19:00

(Hradišťan - vánoční koncert)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Mer 12.1.2022 19:00

(St. Petersburg Festival Ballet - Labutí jezero)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Ven 14.1.2022 20:00

(Inekafe - 25 rockov - tour 2022)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Jeu 20.1.2022 20:00
Mer 26.1.2022 19:00

(Duo Jamaha - jediná tour)

KC Semilasso (Brno)

Lun 31.1.2022 19:30

(Pasión de Buena vista)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Ven 11.2.2022 17:00
Sa 12.2.2022 19:00

(Orden Ogan - Final Days Tour)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sa 5.3.2022 10:00 - 22:00

(Valtický košt)

Valtice - château (Valtice)

Jeu 10.3.2022 19:00

(Když se zhasne)

KC Semilasso (Brno)

Mar 29.3.2022 19:00
Mer 30.3.2022 19:00

(Zamilovaný sukničkář)

Maison de culture (Velké Bílovice)

Jeu 21.4.2022 19:00

(4Tet Nová koncertní verze V.)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Mer 27.4.2022 19:00

(4 tenoři)

Hôtel Dukla (Znojmo)

Sa 7.5.2022 - Di 8.5.2022

(Májové otevřené sklepy)

Velké Pavlovice

Sa 7.5.2022 18:00

(Večer legend 19)

KC Semilasso (Brno)

Sa 21.5.2022 19:00
Ven 3.6.2022 - Sa 4.6.2022
Di 5.6.2022 11:30

(Topfest.cz 2021)

Château Slavkov - Austerlitz (Slavkov u Brna)

Mer 8.6.2022 18:00

(To co postrádám - Lenka Nová & Petr Malásek)

Grottes Sloupsko-šošůvské (Sloup)

Ven 10.6.2022 18:00

(Svatební košile - Arrhythmia)

Grotte Výpustek (Adamov)

Ven 10.6.2022
Sa 11.6.2022

(Slavnosti břeclavského piva 2022)

Břeclav - château (Břeclav)

Sa 11.6.2022 18:00

(Hollyvood Medley - Boni Pueri)

Caverne de Catherine (Blansko)

Jeu 7.7.2022 12:00

(Masters of Rock 2022)

Distillerie R. Jelínek - distillerie et musée (Vizovice)

Di 20.11.2022 19:30

(Marika Singers koncert)

Maison d'association (Brno)

Mar 6.12.2022 14:00
Lun 25.5.2020 - Jeu 23.2.2023

(Brno předměstí Vídně)

Galerie Morave de Brno - Palais du Gouverneur (Brno)

Ven 25.9.2020 - Di 30.1.2022

(Rafani)

Galerie Morave de Brno - Palais Pražák (Brno)

Ven 25.9.2020 - Di 13.6.2021

(Poslové z vesmíru)

14|15 Institut Baťa - musée et galérie (Zlín)

Jeu 26.11.2020 - Di 30.5.2021

(Gustav Krum: Ilustrace)

Špilberk - château fort et musée (Brno)

Lun 1.2.2021 - Lun 31.5.2021
Mar 13.4.2021 - Di 13.6.2021

(Lovecké trofeje)

Bučovice - château (Bučovice)

Jeu 22.4.2021 - Mer 30.6.2021
Jeu 22.4.2021 - Jeu 1.7.2021
Sa 1.5.2021 - Ven 14.5.2021

(Hledačka: Kde létá bourovec)

Uherské Hradiště

Sa 1.5.2021 - Lun 31.5.2021

(Jarní Arboretum: Rododendrony)

Šmelcovna - arboretum (Boskovice)

Sa 1.5.2021 - Jeu 30.9.2021
Di 2.5.2021 - Lun 17.5.2021
Sa 8.5.2021 - Di 13.6.2021
Sa 8.5.2021 - Mer 30.6.2021

(RAF Brno)

Brno

Lun 10.5.2021 - Di 8.8.2021

(Tajný život medvídků)

Musée slovaque de Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)

Lun 10.5.2021 - Di 6.6.2021

(Dotkni se historie uměním)

Musée slovaque de Uherské Hradiště (Uherské Hradiště)

Lun 10.5.2021 - Mer 19.5.2021
Lun 10.5.2021 - Di 27.6.2021

(Archiv - SUPŠ, malba, studenti)

Galerie du musée de Slovaquie morave (Uherské Hradiště)

Lun 10.5.2021 - Di 27.6.2021

(Ida Vaculková (1920-2003) - keramika)

Galerie du musée de Slovaquie morave (Uherské Hradiště)

Mar 11.5.2021 - Ven 9.7.2021

(Plané rostliny jako jídlo, koření, lék)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Ven 14.5.2021 - Di 16.5.2021

(Pivní trhy na Zelném trhu)

Zelný trh (Brno)

Ven 14.5.2021 - Di 16.5.2021

(Cesta pro rodinu)

(Uherské Hradiště)

Ven 14.5.2021 - Di 16.5.2021

(Kolem a dokola)

Břeclav

Ven 14.5.2021 12:00

(KKUH online: DFS Hradišťánek - U nás doma)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Sa 15.5.2021
Sa 15.5.2021 6:30
Sa 15.5.2021 9:00 - 16:00

(Farmářské trhy)

Náměstí (Mikulov)

Sa 15.5.2021 10:00

(Coursing)

Brno

Di 16.5.2021 9:00 - 11:00

(Burza dětského oblečení)

Uherské Hradiště

Sa 15.5.2021 9:00
Di 16.5.2021 9:00

(Festival zdraví Otrokovice)

Centre d'information touristique Otrokovice (Otrokovice)

Jeu 13.5.2021 20:30
Ven 14.5.2021 18:30
Ven 14.5.2021 20:30
Sa 15.5.2021 18:30
Sa 15.5.2021 20:30
Di 16.5.2021 18:30
Di 16.5.2021 20:30

(Online kino Hvězda)

Etoile (Uherské Hradiště)

Mar 18.5.2021 14:00 - 17:00
Mer 19.5.2021 19:00

(4tet Jiřího Korna)

Monde et Maison de culture Strážničan (Strážnice)

Jeu 20.5.2021 - Di 20.6.2021
Ven 21.5.2021 19:00

(Můžem i s mužem)

KC Semilasso (Brno)

Sa 22.5.2021

(Konference v rámci akce Piwi)

Hall municipal À l'Aigle (Šardice)

Sa 22.5.2021 7:00 - 18:00
Sa 22.5.2021 7:00 - 20:00
Sa 22.5.2021 7:00 - 20:00
Sa 22.5.2021 10:00

(Štístko a Poupěnka - Ať žijí pohádky!)

Cinéma universitaire Scala (Brno)

Di 23.5.2021
Di 23.5.2021 14:00
Di 23.5.2021 17:00
Lun 24.5.2021
Mar 25.5.2021

(Abeceda řemesel 2021)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Mar 25.5.2021 19:00

(Osm euro na hodinu)

Maison d´ouvriers (Blansko)

Mer 26.5.2021 15:00 - 18:00
Mer 26.5.2021 19:00

(Osm euro na hodinu)

Centre municipal de culture (Letovice)

Jeu 27.5.2021
Ven 28.5.2021
Ven 28.5.2021 - Di 30.5.2021

(Do sklepů Moravské Nové Vsi)

Moravská Nová Ves

Ven 28.5.2021 18:00 - 22:00

(Noc kostelů 2021 - Mikulov)

Chapelle Saint-Sébastien - lieu de pèlerinage (Mikulov), (Mikulov), (Mikulov)

Sa 29.5.2021
Sa 29.5.2021
Sa 29.5.2021 8:00 - 16:00
Sa 29.5.2021 9:00 - 17:00
Sa 29.5.2021 10:00
Sa 29.5.2021 12:00 - 19:00
Sa 29.5.2021 15:00
Sa 29.5.2021 18:00 - 22:00
Di 30.5.2021

(Oživené památky)

Strážnice

Sa 29.5.2021 11:00
Di 30.5.2021 9:00
Mar 1.6.2021 11:00
Mar 1.6.2021 18:00

(Sněhurka a sedm trpaslíků)

Théâtre national de Brno – Opéra Janáček (Brno)

Mer 2.6.2021 11:00 - 12:30

(děkujeme uh+)

(Uherské Hradiště)

Mer 2.6.2021 15:00 - 18:00
Jeu 3.6.2021 19:00

(Shirley Valentine)

Cinéma municipal (Mikulov)

Ven 4.6.2021

(Na kole dětem)

Uherské Hradiště

Ven 4.6.2021 - Di 6.6.2021
Ven 4.6.2021 10:00 - Di 6.6.2021 13:00
Ven 4.6.2021 16:00

(Akropolis v běhu)

Uherské Hradiště

Ven 4.6.2021 19:00 - 22:00

(Stromboli)

Mikulov

Sa 5.6.2021 - Di 6.6.2021

(Víkend památkových domků)

(Uherské Hradiště)

Sa 5.6.2021

(Oranžová vína)

Académie viticole de Valtice (Valtice)

Sa 5.6.2021 6:00
Sa 5.6.2021 10:00 - 17:00

(Den dětí - Za vlky do archeoparku)

- musée (Dolní Věstonice)

Sa 5.6.2021 19:30

(Anna Fusek & Gianluca Geremia)

Église de Tous-les-Saints (Moravský Krumlov)

Di 16.5.2021 18:00 - 20:30
Di 23.5.2021 18:00 - 20:30
Di 30.5.2021 18:00 - 20:30
Di 6.6.2021 18:00 - 20:30
Ven 11.6.2021 - Di 13.6.2021

(Burger street festival)

náměstí Míru (Zlín)

Ven 11.6.2021 18:00 - 23:00

(Rochus pod hvězdami)

(Uherské Hradiště)

Ven 11.6.2021 19:00

(Commedia dell'arte II)

Petite scene Zlín (Zlín)

Sa 12.6.2021 - Mar 31.8.2021
Sa 12.6.2021

(Ignis Brunensis - světová soutěž ohňostrojů)

Špilberk - château fort et musée (Brno)

Sa 12.6.2021

(Vinařský triatlon)

(Němčičky)

Sa 12.6.2021

(OCB Překonání gravitace)

Unité d´éducation physique Favorit Brno (Brno)

Sa 12.6.2021 6:00 - 18:00
Sa 12.6.2021 6:00 - 18:00
Sa 12.6.2021 6:00 - 18:00
Sa 12.6.2021 7:00 - 19:00
Sa 12.6.2021 8:00 - 13:00

(Hradišťskými chodníčky)

Uherské Hradiště

Sa 12.6.2021 15:00 - 22:30

(Slavnostní otevření letohrádku Belveder)

Valtice - château (Valtice)

Sa 12.6.2021 17:00

(Křest katalogu Dílny 2020)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Sa 12.6.2021 22:00
Di 13.6.2021

(Cesty za sluncem)

Olešnice

Di 13.6.2021 16:00

(Martino Hammerle-Bortolotti)

Eglise de l'Assomption de la Vierge (Valtice)

Sa 19.6.2021

(Zámecký košt vín)

Valtice - château (Valtice)

Sa 19.6.2021 9:30
Sa 19.6.2021 11:00 - 19:00

(Moravská v růžovém)

Moravská Nová Ves

Sa 19.6.2021 12:00

(Morava Park Fest)

Blansko - château et musée (Blansko)

Sa 19.6.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 1)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Di 20.6.2021 10:00 - 22:00
Jeu 24.6.2021

(Víno z blízka: Luboš Oulehla)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Ven 25.6.2021 - Sa 26.6.2021

(Slunovrat s vínem)

Na Hradbách (Hustopeče)

Sa 26.6.2021

(Koncert kapely Škwor)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Sa 26.6.2021 - Di 27.6.2021

(Food Festival)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Sa 26.6.2021
Sa 26.6.2021
Sa 26.6.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 2)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Ven 2.7.2021

(Letní Hudbobraní ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 2.7.2021 - Di 11.7.2021

(Slovácké léto)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

Sa 3.7.2021

(Velkopavlovické meruňkobraní)

Centre écologique de Trkmanka (Velké Pavlovice)

Sa 3.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 3)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Di 4.7.2021
Lun 5.7.2021 - Lun 12.7.2021

(34. kytarový festival Mikulov 2021)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Jeu 8.7.2021 17:30

(Víno z blízka: Vinaři z Mikulova)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Sa 10.7.2021 - Di 11.7.2021
Sa 10.7.2021

(Cesty za sluncem)

Židlochovice

Sa 10.7.2021

(Koncert - Leoš Mareš)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Sa 10.7.2021 - Di 11.7.2021

(Mikulov & Ochutnej Fest)

Náměstí (Mikulov)

Sa 10.7.2021 16:00 - 21:00
Sa 10.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 4)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 10.7.2021
Di 11.7.2021

(Vranovské volejbalové léto)

(Vranov nad Dyjí)

Ven 16.7.2021 - Di 18.7.2021

(Vinařská akademie II - Vinařství ČR)

Académie viticole de Valtice (Valtice)

Ven 16.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 5)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 17.7.2021 - Di 18.7.2021
Sa 17.7.2021 8:00 - 11:00
Sa 17.7.2021 20:00
Jeu 22.7.2021

(Víno z blízka: Radomír Nepraš)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Jeu 22.7.2021

(Summer X Fest tour 2021)

(Vranov nad Dyjí)

Ven 23.7.2021 - Di 25.7.2021
Ven 23.7.2021 17:00 - Di 25.7.2021 14:00
Ven 23.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 7)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 24.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 8)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Mar 27.7.2021 19:00

(Letní filmová škola na Rochusu)

(Uherské Hradiště)

Ven 30.7.2021 - Sa 31.7.2021

(Romeo a Julie)

Brumov-Bylnice

Ven 2.7.2021 - Sa 3.7.2021
Ven 30.7.2021 - Sa 31.7.2021
Ven 30.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 9)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 31.7.2021
Sa 31.7.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 10)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Di 1.8.2021 18:00

(Barocco sempre giovane, V. Hudeček, D. Hernych, P. Svoboda, B. Řeřichová, M. Zvolánek)

Eglise de pélerinage de l'avènement de la Vierge Marie (Zlín)

Jeu 5.8.2021 17:30

(Víno z blízka: Velkobílovičtí vinaři)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Ven 6.8.2021 - Sa 7.8.2021

(Mikulovské pivobraní)

Amphithéâtre Sous Turold (Mikulov)

Ven 6.8.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 11)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 7.8.2021 6:00 - 17:00
Sa 7.8.2021 8:00 - 17:00

(Lughnasad - pochod a festival world a keltské muziky i kultury)

Veveří - château fort (Veverská Bítýška)

Sa 7.8.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 12)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Lun 19.7.2021
Lun 9.8.2021

(Country večer ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 2.7.2021
Ven 16.7.2021
Ven 13.8.2021

(Noční prohlídky na zámku)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Ven 18.6.2021 - Di 20.6.2021
Ven 13.8.2021 - Di 15.8.2021

(Vinařská akademie I - Kadet)

Académie viticole de Valtice (Valtice)

Ven 13.8.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 13)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 14.8.2021

(Pouť ve skanzenu)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Sa 14.8.2021 11:00

(Vína ze zámků)

Bzenec - château (Bzenec)

Sa 14.8.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 14)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Di 15.8.2021
Mer 7.7.2021
Mer 14.7.2021
Mer 21.7.2021
Mer 28.7.2021
Mer 4.8.2021
Mer 11.8.2021
Mer 18.8.2021

(Cimbálové úterky na Fuzgruntech)

Penzion Fuzgrunty (Bulhary)

Mer 14.7.2021 19:00
Mer 28.7.2021 19:00
Mer 4.8.2021 19:00
Mer 18.8.2021 19:00
Jeu 19.8.2021

(Víno z blízka: Daniel Smola)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Jeu 19.8.2021
Jeu 19.8.2021 20:00

(Aneta Langerová)

Exposition permanente de histoire de ville (Uherské Hradiště)

Ven 20.8.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 15)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 21.8.2021
Sa 3.7.2021 18:00 - Di 4.7.2021 0:00
Sa 21.8.2021 18:00 - Di 22.8.2021 0:00

(Souznění s blatnickým vínem)

Blatnice pod Svatým Antonínkem

Sa 21.8.2021 18:00
Jeu 1.7.2021 19:00
Jeu 8.7.2021 19:00
Jeu 15.7.2021 19:00
Jeu 22.7.2021 19:00
Jeu 29.7.2021 19:00
Jeu 5.8.2021 19:00
Jeu 12.8.2021 19:00
Jeu 19.8.2021 19:00
Jeu 26.8.2021 19:00
Ven 27.8.2021 18:00
Ven 27.8.2021 20:00

(Noční romantické Znojmo vol. 17)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Sa 28.8.2021
Sa 3.7.2021
Di 4.7.2021
Ven 9.7.2021
Sa 10.7.2021
Ven 16.7.2021
Sa 17.7.2021
Ven 23.7.2021
Sa 24.7.2021
Ven 30.7.2021
Sa 31.7.2021
Ven 6.8.2021
Sa 7.8.2021
Ven 13.8.2021
Sa 14.8.2021
Ven 20.8.2021
Sa 21.8.2021
Ven 27.8.2021
Sa 28.8.2021

(Prázdninové večery s cimbálkou ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 28.8.2021
Sa 28.8.2021
Sa 28.8.2021
Sa 28.8.2021

(Zarážení Hory)

Hustopeče

Sa 28.8.2021 18:00
Sa 28.8.2021 19:00
Jeu 22.7.2021 19:00
Jeu 12.8.2021 19:00
Jeu 19.8.2021 19:00
Sa 28.8.2021 19:00

(Piknik pod širým nebem s degustací vín)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Ven 3.9.2021

(Večer při cimbálce ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Ven 3.9.2021 19:00

(Chlap na zabití)

Petite scene Zlín (Zlín)

Sa 4.9.2021

(Vojenský den)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Sa 4.9.2021
Sa 4.9.2021

(Valtické Podzemní vinobraní)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 26.6.2021
Sa 17.7.2021
Sa 14.8.2021
Sa 4.9.2021
Sa 4.9.2021 6:00 - 18:00
Sa 4.9.2021 9:00 - 19:00

(Slavnosti chleba ve Slupi)

Slup - moulin à vent (Slup)

Sa 4.9.2021 14:00
Sa 4.9.2021 14:00
Di 18.7.2021
Di 5.9.2021

(Réva vinná a víno Druhý stupeň Studijního programu Sommelier)

Hôtel Kurdějov – Maison hôtelière Tennis (Kurdějov)

Di 5.9.2021 15:00

(Miro Jaroš - Rodinný koncert)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Ven 10.9.2021
Ven 10.9.2021 20:00 - Sa 11.9.2021 21:00
Sa 11.9.2021 14:00
Di 12.9.2021

(Cesty za sluncem)

Nedvědice

Di 12.9.2021 10:00 - 17:00
Jeu 1.7.2021
Jeu 16.9.2021

(Víno z blízka: festival moravských vín v Brně)

Jardin ouvert - centre éducatif et de conseil (Brno)

Ven 17.9.2021 20:30

(Nandha Blues)

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Sa 18.9.2021 8:00 - 19:00
Sa 18.9.2021 10:00 - 14:00
Sa 18.9.2021 14:00
Sa 18.9.2021 15:30

(Zámecký košt vín a burčáku)

Valtice - château (Valtice)

Di 19.9.2021

(Podzim na dědině)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Di 19.9.2021 10:00

(Smejko a Tanculienka - Všetko najlepšie!)

Cinéma universitaire Scala (Brno)

Di 19.9.2021 10:00 - 22:00
Lun 20.9.2021 19:00

(Můj báječný rozvod)

Théâtre municipal de Zlín (Zlín)

Lun 20.9.2021
Mar 21.9.2021

(Podzim na dědině - program pro objednané školní výpravy)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Mer 22.9.2021 - Mer 8.12.2021

(Alfa v Komíně)

Kristenova (Brno)

Jeu 23.9.2021 19:00

(Boss Babiš)

KC Semilasso (Brno)

Ven 24.9.2021 20:00

(Koncert kapely Vltava)

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Sa 25.9.2021

(Hudbobraní ve Valtickém Podzemí - setkání ženských sborů)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 25.9.2021
Sa 25.9.2021 10:15 - 19:00

(Václavský burčákový pochod)

Moravská Nová Ves

Sa 25.9.2021 14:00
Sa 29.5.2021 14:30
Sa 25.9.2021 14:30

(Mersey Gathering)

Pisárecká (Brno)

Sa 25.9.2021 20:00 - 22:00
Sa 2.10.2021

(Napoleon - vojáci, koně, historie)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Sa 19.6.2021
Sa 24.7.2021
Sa 2.10.2021
Sa 2.10.2021 7:00 - 18:00
Sa 2.10.2021 10:00 - 20:00
Sa 9.10.2021 7:00 - 18:00
Sa 9.10.2021 14:00
Di 10.10.2021

(Cesty za sluncem)

Mutěnice

Sa 9.10.2021
Di 10.10.2021

(Slovácké hody s právem)

Gymnase des Sokols (Polešovice)

Ven 8.10.2021 18:00
Sa 9.10.2021 14:00
Sa 9.10.2021 18:00
Di 10.10.2021 14:00

(Kleopatra)

Zoner Boby Hall (Brno)

Mar 12.10.2021 19:00

(Čarodějky v kuchyni)

KC Semilasso (Brno)

Sa 16.10.2021 8:00 - 16:00
Lun 18.10.2021 19:00

(Láska a párečky)

KC Semilasso (Brno)

Mer 20.10.2021 19:00

(Penzion Ponorka)

KC Semilasso (Brno)

Ven 1.10.2021
Sa 2.10.2021
Ven 8.10.2021
Sa 9.10.2021
Ven 15.10.2021
Sa 16.10.2021
Ven 22.10.2021
Sa 23.10.2021

(Podzimní večer s cimbálkou ve Valtickém Podzemí Slavnosti vína a jídla)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 23.10.2021 6:30 - 17:00

(Vrcholy Chřibů)

Osvětimany

Sa 23.10.2021 14:00 - 17:00

(Stromy pro Rochus)

(Uherské Hradiště)

Ven 29.10.2021 - Sa 30.10.2021

(Halloween ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Sa 30.10.2021
Sa 30.10.2021 11:00 - 21:00
Lun 1.11.2021 19:00
Mar 2.11.2021 19:00

(Mandarínková izba)

KC Semilasso (Brno)

Ven 5.11.2021 6:00 - Sa 6.11.2021 22:00

(Vřesovická stovka)

Vřesovice, Bučovice

Sa 6.11.2021 19:30

(XXX. Festival hudebních nástrojů lidových muzik)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Di 7.11.2021

(Cesty za sluncem)

Babice nad Svitavou

Di 7.11.2021 10:00 - 16:00
Lun 8.11.2021 19:00

(Lukáš Pavlásek - Kdo nepláče není Čech)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Lun 8.11.2021 19:00
Jeu 11.11.2021

(Žehnání svatomartinského vína)

Masarykovo náměstí (Uherské Hradiště)

Jeu 11.11.2021

(Svatomartinská degustace na Vinařské stodole)

Cave des Croisés A.D. 1640 (Valtice)

Jeu 11.11.2021 11:11 - 20:00

(Svatomartinské slavnosti Hodonín)

Masarykovo nám. (Hodonín)

Jeu 11.11.2021 11:11
Ven 12.11.2021
Ven 12.11.2021 - Lun 15.11.2021

(Vin(n)osti svatého Martina)

náměstí Svobody (Brno)

Ven 12.11.2021 6:00 - Di 14.11.2021 20:00
Ven 12.11.2021 16:00

(Svěcení vína ročníku 2021)

Mikulov - chateau, musée (Mikulov)

Ven 12.11.2021 17:00 - 22:00

(Svatomartinská muzejní noc)

(Uherské Hradiště)

Ven 12.11.2021 17:30 - Sa 13.11.2021 0:00
Ven 12.11.2021 20:00

(Wohnout)

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Sa 13.11.2021

(Víno mezi paletami)

Bzenec - caves du château (Bzenec)

Sa 13.11.2021

(Svatomartinský přípitek 2021)

Centre polyvalent du château de Lednice - musée (Lednice)

Sa 13.11.2021 8:00 - 15:00
Sa 13.11.2021 16:00
Sa 20.11.2021

(Přehlídka Slovácko v tradici)

Reduta (Uherské Hradiště)

Sa 20.11.2021
Sa 20.11.2021 10:00 - 20:00

(Světový duel vín)

Wine Wellness Hotel Amande Hustopeče (Hustopeče)

Sa 20.11.2021 18:00

(Košt mladých vín a svatomartinských hus)

Maison de culture (Němčičky)

Di 21.11.2021 15:00

(Žehnání mladého vína)

(Velké Pavlovice)

Mar 23.11.2021 19:00

(Krasavci na chmelu)

KC Semilasso (Brno)

Mar 23.11.2021 19:00

(Recitál Haliny Pawlowské)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Jeu 25.11.2021 19:00

(Hrdý Budžes)

KC Semilasso (Brno)

Sa 27.11.2021 20:30

(Livin Free (75 let Vladimíra Gumy Kulhánka))

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Sa 27.11.2021
Di 28.11.2021

(Radujme se, veselme se...)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Sa 27.11.2021
Di 28.11.2021

(Valtický adventní jarmark ve Valtickém Podzemí)

Catacombes de Valtice - labyrinthe des caves à vin (Valtice)

Lun 29.11.2021 - Jeu 2.12.2021

(Radujme se, veselme se...program pro objednané školní výpravy)

Musée des villages de la Moravie du Sud-Est - skanzen (Strážnice)

Mar 30.11.2021 19:00

(Talkshow Vánoce Osmanyho Laffity)

Maison d´ouvriers (Blansko)

Ven 3.12.2021

(Mikulášský košt Dolní Dunajovice)

Maison de Dr.Karel Renner (Dolní Dunajovice)

Ven 3.12.2021 18:00

(Řízená degustace vín a kávy)

Balance coffee & wine (Znojmo)

Ven 3.12.2021 20:30

(Nilza Costa (afro jazz, blues - Brazílie))

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Sa 4.12.2021

(Mikulášský košt mladých vín)

Maison des Arts (Znojmo)

Sa 4.12.2021
Di 5.12.2021

(Adventní čas je tady zas 2021)

(Uherské Hradiště)

Di 16.5.2021
Di 5.12.2021
Di 5.12.2021
Di 21.11.2021
Di 5.12.2021
Mar 7.12.2021 10:00

(Vánoční hvězda)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Mar 7.12.2021 17:00

(Jiří Kolbaba: Norsko - oslava přírody)

Etoile (Uherské Hradiště)

Sa 11.12.2021 6:00 - 17:30
Sa 11.12.2021 13:00 - 16:00

(Čertovská vycházka)

Velké Opatovice

Mer 15.12.2021 19:30

(Na poslední chvíli)

Petite scene Zlín (Zlín)

Jeu 16.12.2021 19:00

(Půjdeš mi za svědka?)

KC Semilasso (Brno)

Ven 17.12.2021

(Žehnání mladého vína)

Maison de culture (Bořetice)

Ven 17.12.2021 18:00
Ven 17.12.2021 19:00

(Petr Bende & band a hosté - Vánoční turné 2021)

Centre d'information municipal de Uherský Brod (Uherský Brod)

Sa 18.12.2021

(Radostná novina)

(Uherské Hradiště)

Di 26.12.2021
Di 26.12.2021 9:00 - 11:00
Lun 27.12.2021

(Svěcení vína)

Gymnase des Sokols (Kobylí)

Ven 31.12.2021 19:00
Mar 11.1.2022 19:00

(Šípková Růženka - St. Petersburg Festival Ballet)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Sa 15.1.2022 19:00

(Dva nahatý chlapi)

KC Semilasso (Brno)

Mar 25.1.2022 19:00

(Kdo se bojí postele?)

Panorama (Pohořelice)

Jeu 27.1.2022 19:00

(Hexenšus)

KC Semilasso (Brno)

Lun 7.2.2022 19:00

(Osm euro na hodinu)

KC Semilasso (Brno)

Mer 9.2.2022 19:00
Sa 12.2.2022 15:00
Sa 12.2.2022 19:00

(Trhák)

Centre des congrès de Zlín (Zlín)

Di 13.2.2022 18:00

(Trhák)

Maison de culture Hodonín (Hodonín)

Sa 12.3.2022 14:00

(Regionální výstava vín)

Maison de culture (Němčičky)

Mar 15.3.2022 19:00

(Central Park West)

KC Semilasso (Brno)

Sa 26.3.2022 20:00

(Punk rock rádio tour 2021 - Totální nasazení, The Fialky, Nežfaleš)

Club Gambrinus de la paix (Uherské Hradiště)

Mer 20.4.2022 20:00

(Kafe u Osmanyho)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Mer 27.4.2022 19:00

(Čarodějky v kuchyni)

Maison d´ouvriers (Blansko)

Mar 10.5.2022 17:00

(Fíha tralala se skupinou Baby Band)

Galerie Vladimír Hroch (Uherské Hradiště)

Lun 6.6.2022 19:00

(Zamilovaný sukničkář)

Petite scene Zlín (Zlín)


Action

(The Dire Straits Experience)

Centre Sono (Brno)

Mar 14.9.2021 20:00

(Primal Fear)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sa 18.9.2021 20:00

(Visions of Atlantis)

Masters Of Rock Café (Zlín)

Sa 2.10.2021 19:00

(Lucie v opeře)

Kajot Arena (Brno)

Ven 8.10.2021 20:00

(The People - Vzpomínka na Karla Gotta)

Maison d´ouvriers (Blansko)

Di 17.10.2021 17:00


Idée d'excursion

La soit dite « Chapelle de lycée » a été construite en même temps que l’édifice éclectique du lycée actuel...